Archwium - Kadra
Dyrektor biblioteki administrator lokalny programu bibliotecznego MakPlus |
Łukasz Krzysztof Załęski |
zastępca dyrektora/kierownik Działu Promocji i Animacji |
Sylwia Chojnacka-Tuzimek |
główna księgowa | Anna Marianek |
specjalista ds. organizacyjno-kadrowych/ kierownik Działu Organizacyjno-Kadrowego |
Agnieszka Żelechowicz |
specjalista ds. administracyjno-księgowych | Monika Trynkos |
specjalista ds. organizacyjno-księgowych specjalista ds. organizacyjnych |
Aleksandra Sipak Iwona Jałocha |
specjalista ds.administracyjnych/ kierownik Działu Administracyjnego |
Przemysław Witkoś |
specjalista - edukator | Agata Wolszczak |
specjalista ds. promocji |
Urszula Bąkowska |
specjalista - edukator, obsługa dźwięku i oświetlenia | Tomasz Korczak |
starszy bibliotekarz/kierownik Działu Opracowania |
Iwona Nowakowska |
kustosz Instruktor ds merytorycznych i współpracy z bibliotekami gminnymi/kierownik Działu Udostępniania |
Renata Zagożdżon |
pracownik gospodarczy | Barbara Gawrych |
pracownik gospodarczy | Jolanta Maciejewska |
specjalista – rzemieślnik | Mirosław Tarnogórski |
specjalista – rzemieślnik | Eligiusz Krok |
kustosz/kierownik Oddziału dla dorosłych filii Piaseczno przy T. Kościuszki 49 |
Halina Jolanta Kraszka |
kustosz/kierownik filii Piaseczno - Zalesie Dolne im. D. Orłowskiej |
Grażyna Baniewicz-Orłowska |
starszy bibliotekarz | Agnieszka Janicka |
starszy bibliotekarz | Wioletta Kamińska |
starszy bibliotekarz | Ewa Kostyrka |
starszy bibliotekarz | Magdalena Kot |
starszy bibliotekarz/koordynator Strefy Multicentrum | Przemysław Kowalski |
starszy bibliotekarz/kierownik filii Piaseczno-Centrum |
Hanna Michalska |
starszy bibliotekarz | Joanna Miter-Cena |
starszy bibliotekarz/kierownik Oddziału dla dzieci i młodzieży filia Piaseczno przy T. Kościuszki 49 |
Elżbieta Smolińska |
starszy bibliotekarz/kierownik Oddziału dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej |
Mariola Strzelczyk |
starszy bibliotekarz | Agnieszka Tyszka |
starszy bibliotekarz | Ewa Wierzbic |
starszy bibliotekarz | Magdalena Gaładyk |
starszy bibliotekarz/kierownik filii w Zalesiu Górnym |
Danuta Wiśniakowska |
bibliotekarz | Małgorzata Augustyńska |
bibliotekarz | Agnieszka Deja |
bibliotekarz | Agnieszka Wasiłek |
bibliotekarz | Izabela Jankowska |
bibliotekarz | Żaklina Sielska |
bibliotekarz/kierownik filii w Józefosławiu |
Anna Wysocka |
młodszy bibliotekarz | Beata Bednarska |
młodszy bibliotekarz | Edyta Dryja |
młodszy bibliotekarz | Joanna Jóźwiak |
młodszy bibliotekarz młodszy bibliotekarz |
Małgorzata Młyńczak Justyna Szwech |
pomocnik bibliotekarza pomocnik bibliotekarza |
Małgorzata Zub Natalia Matulka |
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Łukasz Krzysztof Załęski |
Odpowiada: | Łukasz Krzysztof Załęski |
Wytworzył: | Łukasz Krzysztof Załęski |
Data ostatniej zmiany: | 2020-12-22 11:40:55 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 4545 |