tel. 690 028 081
Biuletyn Informacji Publicznej
Wielkopolski Park Narodowy
drukuj

Archwium - Kadra

DYREKTOR WIELKOPOLSKIEGO PARKU NARODOWEGO - Zbigniew Sołtysiński (od 1 czerwca 2017 r.)

 

    SEKRETARIAT, KADRY

- Elżbieta Nowak     sekretariat@wielkopolskipn.pl

   tel. (061) 898 23 00

   fax (061) 898 23 01

 

     DZIAŁ OCHRONY PRZYRODY WPN I OBSZARÓW NATURA 2000

- Krzysztof Kanas - zca dyrektora ds. ochrony przyrody   61 898 23 04      k.kanas@wielkopolskipn.pl

Hubert Stürmer -  kierownik działu    61 898 23 10, 512 303 457    h.sturmer@wielkopolskipn.pl 

- Beata Gerlof   61 898 23 11      b.gerlof@wielkopolskipn.pl

- Małgorzata Górna   61 898 23 08      m.gorna@wielkopolskipn.pl

Jerzy Jakubiak  61 898 23 12      j.jakubiak@wielkopolskipn.pl

- Wiesław Kosse   61 898 23 32      w.kosse@wielkopolskipn.pl

- Piotr Kozłowski   61 898 23 13

- Krzysztof Nowacki   61 898 23 14      k.nowacki@wielkopolskipn.pl

- Miłosz Wagner   61 898 23 41,  512 303 454      m.wagner@wielkopolskipn.pl

 

    CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ WPN 

    oraz MUZEUM PRZYRODNICZE WPN

- Jarosław Wyczyński - kierownik działu   61 898 23 20,  501 409 586      j.wyczynski@wielkopolskipn.pl

- Małgorzata Bręczewska   61 898 23 40      m.breczewska@wielkopolskipn.pl

- Beata Lis   61 898 23 21      b.lis@wielkopolskipn.pl

- Justyna Kaczmarek  61 898 23 22      justynakaczmarek@wielkopolskipn.pl

- Daniel Raszke   61 898 23 34

- Rafał Urbanowicz   61 898 23 23      muzeum@wielkopolskipn.pl

 

   DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

- Jolanta Kaczmarek - główna księgowa  61 898 23 15      jolantakaczmarek@wielkopolskipn.pl

- Arleta Pietrzak - zca głównej księgowej  61 898 23 16      a.pietrzak@wielkopolskipn.pl

- Magdalena Kosse  61 898 23 38      m.kosse@wielkopolskipn.pl

- Lidia Kostańska  61 898 23 17      l.kostanska@wielkopolskipn.pl

- Emilia Skorczyk  61 898 23 30      e.skorczyk@wielkopolskipn.pl     

- Dorota Stachowiak 61 898 23 18      d.stachowiak@wielkopolskipn.pl     

 

   DZIAŁ ADMINISTRACJI

- Maciej Czarnecki - zca dyrektora ds. administracji  61 898 23 03,  516 157 370      m.czarnecki@wielkopolskipn.pl

- Stefan Jarek - kierownik działu  61 898 23 06,  510 087 842      s.jarek@wielkopolskipn.pl

- Błażej Krzyżanek  61 898 23 07      b.krzyzanek@wielkopolskipn.pl

- Marta Dolata  61 898 23 06      m.dolata@wielkopolskipn.pl

- Milena Świerczyna  61 898 23 31      m.swierczyna@wielkopolskipn.pl

- Teresa Wojtkowiak  61 898 23 05      t.wojtkowiak@wielkopolskipn.pl

 

 

  OBWODY OCHRONNE WIELKOPOLSKIEGO PARKU NARODOWEGO


- GÓRKA   (061) 8 134 114

Kamil Karaśkiewicz - leśniczy  501 409 616      k.karaskiewicz@wielkopolskipn.pl

Tadeusz Szymański - podleśniczy  501 409 558      t.szymanski@wielkopolskipn.pl

 

- JEZIORY     (061) 8 192 017          

Marek Słowikowski - leśniczy  510 087 721      m.slowikowski@wielkopolskipn.pl

Andrzej Bartkowiak - straż parku  501 409 551      a.bartkowiak@wielkopolskipn.pl

 

- OSOWA GÓRA      (061) 8 132 342 

Dariusz Węclewski - leśniczy  501 409 553      d.weclewski@wielkopolskipn.pl

Mirosław Dudek - podleśniczy  501 409 614      m.dudek@wielkopolskipn.pl

 

- PUSZCZYKOWO      (061) 8 133 443

Krzysztof Jastrząb - leśniczy  507 099 470      k.jastrzab@wielkopolskipn.pl

Artur Kopczyński - podleśniczy  510 087 721      a.kopczynski@wielkopolskipn.pl

 

- WIRY   (061) 8 133 221                   

Dariusz Krupiński - leśniczy  501 409 582      d.krupinski@wielkopolskipn.pl

Artur Kopczyński - podleśniczy  510 087 721      a.kopczynski@wielkopolskipn.pl

 

- WYPALANKI   (061) 8 134 109         

Dariusz Jaskólski - leśniczy  501 409 581      d.jaskolski@wielkopolskipn.pl

Hubert Sturmer - podleśniczy  512 303 457      h.sturmer@wielkopolskipn.pl

 

               

STRAŻ WIELKOPOLSKIEGO PARKU NARODOWEGO  (061) 8 192 574

Jerzy Kubacki - komendant straży WPN  509 544 750  strazwpn@wielkopolskipn.pl

Mariusz Gerlof  501 409 587      strazwpn@wielkopolskipn.pl

 

RADCA PRAWNY - Mirosław Różowicz  61 898 23 09 (środy)

 

SPECJALISTA DS. OBRONNYCH, BHP - Wiesław Knioła  61 898 23 25

 

 

            

                

 

         

 

 

 

 

           

                                         

Osoby odpowiedzialne

Autor:Miłosz Wagner
Odpowiada:Miłłosz Wagner
Wytworzył:Miłlosz Wagner
Data ostatniej zmiany:2017-06-20 14:37:45
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 20909