tel. 690 028 081
Biuletyn Informacji Publicznej
Wielkopolski Park Narodowy
drukuj

Archwium - Kadra

DYREKTOR WIELKOPOLSKIEGO PARKU NARODOWEGO - Zbigniew Sołtysiński

 

    SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KADR I SEKRETARIATU

- Elżbieta Nowak     sekretariat@wielkopolskipn.pl

   tel. 61 898 23 00

   fax 61 898 23 01

 

     ZESPÓŁ DS. OCHRONY PRZYRODY  I OBSZARÓW NATURA 2000

- Rafał Kurczewski - zca dyrektora ds. ochrony przyrody 61 898 23 04, 500 401 084  r.kurczewski@wielkopolskipn.pl 

- Hubert Stürmer -  kierownik    61 898 23 10, 512 303 457       h.sturmer@wielkopolskipn.pl 

- Beata Gerlof   61 898 23 11      b.gerlof@wielkopolskipn.pl

- Małgorzata Górna   61 898 23 08      m.gorna@wielkopolskipn.pl

- Jerzy Jakubiak  61 898 23 12      j.jakubiak@wielkopolskipn.pl

- Krzysztof Kanas 61 813 31 91     k.kanas@wielkopolskipn.pl

Wiesław Kosse  61 898 23 32      w.kosse@wielkopolskipn.pl

- Piotr Kozłowski   61 898 23 13

- Andrzej Purcel  61 898 23 29, 513 494 440     a.purcel@wielkopolskipn.pl

 

    ZESPÓŁ DS. GIS I STANU POSIADANIA

 - Miłosz Wagner  61 898 23 41,  512 303 454      m.wagner@wielkopolskipn.pl

 Krzysztof Nowacki  61 898 23 14, 502 836 135      k.nowacki@wielkopolskipn.pl

 

 

    CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ  

    oraz MUZEUM PRZYRODNICZE WPN

- Jarosław Wyczyński - kierownik   61 898 23 20,  501 409 586      j.wyczynski@wielkopolskipn.pl

- Beata Lis   61 898 23 21, 518 131 472      b.lis@wielkopolskipn.pl

- Justyna Kaczmarek  61 898 23 22, 518 131 472      justynakaczmarek@wielkopolskipn.pl

- Daniel Raszke   61 898 23 34

- Rafał Urbanowicz   61 898 23 23      muzeum@wielkopolskipn.pl

 

 

   ZESPÓŁ DS. UDOSTĘPNIANIA PARKU

 - Małgorzata Bręczewska  - kierownik  61 898 23 40, 500 401 068      m.breczewska@wielkopolskipn.pl

 - Natalia Napiórkowska  61 898 23 23      n.napiorkowska@wielkopolskipn.pl

 

 

   ZESPÓŁ DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

- Jolanta Kaczmarek - główna księgowa  61 898 23 15      jolantakaczmarek@wielkopolskipn.pl

- Arleta Pietrzak - zca głównej księgowej  61 898 23 16      a.pietrzak@wielkopolskipn.pl

- Magdalena Kosse  61 898 23 38      m.kosse@wielkopolskipn.pl

- Lidia Kostańska  61 898 23 17      l.kostanska@wielkopolskipn.pl

- Emilia Skorczyk  61 898 23 30      e.skorczyk@wielkopolskipn.pl     

- Dorota Stachowiak 61 898 23 18      d.stachowiak@wielkopolskipn.pl     

 

   ZESPÓŁ DS. ADMINISTRACJI

- Maciej Czarnecki - zca dyrektora ds. administracji  61 898 23 03,  516 157 370      m.czarnecki@wielkopolskipn.pl

- Stefan Jarek - kierownik   61 898 23 06,  510 087 842      s.jarek@wielkopolskipn.pl

- Błażej Krzyżanek  61 898 23 07      b.krzyzanek@wielkopolskipn.pl

- Marta Dolata  61 898 23 06      m.dolata@wielkopolskipn.pl

- Milena Świerczyna  61 898 23 31      m.swierczyna@wielkopolskipn.pl

- Teresa Wojtkowiak  61 898 23 05      t.wojtkowiak@wielkopolskipn.pl

 

 

  OBWODY OCHRONNE WIELKOPOLSKIEGO PARKU NARODOWEGO

 

- GÓRKA   61 8 134 114

Kamil Karaśkiewicz - leśniczy  501 409 616      k.karaskiewicz@wielkopolskipn.pl

Tadeusz Szymański - podleśniczy  501 409 558      t.szymanski@wielkopolskipn.pl

 

- JEZIORY     61 8 192 017          

Marek Słowikowski - leśniczy  510 087 906      m.slowikowski@wielkopolskipn.pl

Andrzej Bartkowiak - straż parku  501 409 551      a.bartkowiak@wielkopolskipn.pl

 

- OSOWA GÓRA      61 8 132 342 

Artur Kopczyński - leśniczy 510 087 721   a.kopczynski@wielkopolskipn.pl

Mirosław Dudek - podleśniczy  501 409 614      m.dudek@wielkopolskipn.pl

 

- PUSZCZYKOWO      61 8 133 443

Krzysztof Jastrząb - leśniczy  507 099 470  k.jastrzab@wielkopolskipn.pl

 

- WIRY   61 8 133 221                   

Dariusz Krupiński - leśniczy  501 409 582     d.krupinski@wielkopolskipn.pl

 

- WYPALANKI   61 8 134 109         

Dariusz Jaskólski - leśniczy  501 409 581      d.jaskolski@wielkopolskipn.pl

 

               

STRAŻ PARKU  61 898 324

Jerzy Kubacki - komendant straży WPN  509 544 750  strazwpn@wielkopolskipn.pl

Mariusz Gerlof  501 409 587      strazwpn@wielkopolskipn.pl

  

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. OBRONNYCH I BHP - Wiesław Knioła  61 898 23 25  w.kniola@wielkopolskipn.pl

 

 

na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ŚRODOWISKA z 18 lutego 2013 w sprawie nadania statutu Wielkopolskiemu Parkowi Narodowemu z siedzibą w Jeziorach Dz.U.2013.316 (ze zmianami Dz.U.2018.598)

 

 

            

                

 

         

 

 

 

 

           

                                         

Osoby odpowiedzialne

Autor:Miłosz Wagner
Odpowiada:Miłłosz Wagner
Wytworzył:Miłlosz Wagner
Data ostatniej zmiany:2018-12-12 10:46:08
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 20909