tel. 690 028 081
Biuletyn Informacji Publicznej
Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA
drukuj

Archwium - Działy

      DZIAŁ EDUKACJI I DOKUMENTACJI

Anna Meronk – Kierownik

tel. 58 5000231 wew. 11
email: a.meronk@laznia.pl

Aleksandra Mrozowska – Zastępca kierownika

tel. 58 3054050 wew. 35

email: a. mrozowska@laznia.pl

DZIAŁ WYSTAW

Agnieszka Kulazińska – Kierownik

tel. 58 305 4050 wew. 15

email: a.kulazinska@laznia.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Mirosława Zalewska – Kierownik

tel. 58 3054050 wew. 32

email: m.zalewska@laznia.pl

DZIAŁ TECHNICZNY I ADMINISTRACJI OBIEKTAMI

Piotr Szabuniewicz – Kierownik

tel. 58 3054050 wew. 39

email: p.szabuniewicz@laznia.pl

SEKCJA KSIĘGOWO-FINANSOWA

Dorota Sadowska – Główny Księgowy

tel. 58 3054050 wew. 22

email: d.sadowska@laznia.pl

SEKRETARIAT

Plata Hanna - Specjalista Sekretarka – Asystentem Dyrektora

Tel. 58 3054050

fax. 58 3052680

email: office@laznia.pl

MARKETING i PR

Olga Jankowska - Główny Specjalista - Koordynator ds. Marketingu i PR

tel. 58 3054050

email: o.jankowska@laznia.pl

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Katarzyna Małecka
Odpowiada:Katarzyna Małecka
Wytworzył:Katarzyna Małecka
Data ostatniej zmiany:2014-03-12 09:49:50
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2664