drukuj

Archwium - Działy

DZIAŁ EDUKACJI I DOKUMENTACJI

Anna Meronk – Kierownik

tel. 58 5000231 wew. 11
email: a.meronk@laznia.pl

Aleksandra Mrozowska – Zastępca kierownika

tel. 58 5000236 wew. 16

email: a.mrozowska@laznia.pl

 

DZIAŁ WYSTAW

Agnieszka Kulazińska -Grobis– Kierownik

email: a.kulazinska@laznia.pl


DZIAŁ ADMINISTRACJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Mirosława Zalewska – Kierownik

tel. 58 3054050 wew. 39

email: m.zalewska@laznia.pl

 

Sekretariat 

tel. 58 305 40 50

fax 58 305 26 80

email: office@laznia.pl 

 

DZIAŁ TECHNICZNY I ADMINISTRACJI OBIEKTAMI

Piotr Szabuniewicz – Kierownik

tel. 58 3054050 wew. 39

email: p.szabuniewicz@laznia.pl

 

SEKCJA KSIĘGOWO-FINANSOWA

Dorota Sadowska – Główny Księgowy

tel. 58 3054050 wew. 32

email: d.sadowska@laznia.pl


MARKETING i PR

Olga Jankowska - Główny Specjalista - Koordynator ds. Marketingu i PR

tel. 58 5000231 wew.11

email: o.jankowska@laznia.pl

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Katarzyna Małecka
Odpowiada:Katarzyna Małecka
Wytworzył:Katarzyna Małecka
Data ostatniej zmiany:2015-02-13 13:09:17
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2425