tel. 690 028 081
Biuletyn Informacji Publicznej
Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA
drukuj

Archwium - Działy

SEKRETARIAT

tel. 58 305 40 50

fax 58 305 26 80

email: office@laznia.pl     

 

DZIAŁ EDUKACJI I DOKUMENTACJI

Anna Meronk – Kierownik

tel. 58 5000231 wew. 11
email: a.meronk@laznia.pl

Aleksandra Mrozowska – Zastępca kierownika

tel. 58 3054050 wew. 24

email: a.mrozowska@laznia.pl

 

DZIAŁ WYSTAW

Agnieszka Kulazińska - Grobis– Kierownik

tel. 58 3054050 wew. 15

email: a.kulazinska@laznia.pl

Jolanta Woszczenko - Zastępca Kierownika

tel. 58 500 02 40

email:j.woszczenko@laznia.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Mirosława Zalewska – Kierownik

tel. 58 3054050 wew. 19

email: m.zalewska@laznia.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY I ADMINISTRACJI OBIEKTAMI

Piotr Szabuniewicz – Kierownik

tel. 58 3054050 wew. 22

email: p.szabuniewicz@laznia.pl

 

SEKCJA KSIĘGOWO-FINANSOWA

Dorota Sadowska – Główny Księgowy

tel. 58 3054050 wew. 32

email: d.sadowska@laznia.pl


SEKCJA PROMOCJI i PR

Olga Jankowska - Główny Specjalista - Koordynator ds. Marketingu i PR

tel. 58 3054050 wew. 26

email: o.jankowska@laznia.pl

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Agnieszka Kraskowska
Odpowiada:Agnieszka Kraskowska
Wytworzył:Agnieszka Kraskowska
Data ostatniej zmiany:2016-11-03 11:27:48
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2664