tel. 690 028 081
Biuletyn Informacji Publicznej
Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA
drukuj

Archwium - Działy

SEKRETARIAT

Dominika Jastrzębska - Samodzielne stanowisko obsługi sekretariatu

tel. 58 305 40 50

fax 58 305 26 80

email: office@laznia.pl     

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Klaudia Skelnik k.skelnik@laznia.pl

 

ODDZIAŁ CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZENEJ ŁAŹNIA 2  W NOWYM PORCIE

DZIAŁ EDUKACJI

Aleksandra Włodek

Kierownik Oddziału CSW Łaźnia 2 w Nowym Porcie - Kierownik Działu Edukacji

tel. 58 5000231 wew. 11
email: a.wlodek@laznia.pl

Tymoteusz Skiba

Zastępca Kierownika

tel. 58 3054050 wew. 24

email: t.skiba@laznia.pl

 

ODDZIAŁ CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZENEJ  ŁAŹNIA NA DOLNYM MIEŚCIE

DZIAŁ WYSTAW

Agnieszka Kulazińska - Grobis

Kierownik Oddziału CSW Łaźnia na Dolnym Mieście - Kierownik Działu Wystaw

tel. 58 3054050 wew. 15

email: a.kulazinska@laznia.pl

Emilia Golnik - Zastępca Kierownika Działu Wystaw. Kurator kolekcji

tel. 58 500 02 40

email: e.golnik@laznia.pl

 

DZIAŁ SZTUKI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

Anna Szynwelska - Kierownik Działu Sztuki w Przestrzeni Publicznej

te. 58 305 40 50 wew. 31

email: a.szynwelska@laznia.pl 

 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNY

Agnieszka Kraskowska - Kierownik Działu Administracyjno - Technicznego

tel. 58 305 40 50 wew. 19

email: a.kraskowska@laznia.pl 

 

DZIAŁ FINANSÓW I KADR

Dorota Sadowska – Główny Księgowy

tel. 58 3054050 wew. 32

email: d.sadowska@laznia.pl

 

DZIAŁ KOMUNIKACJI I PROMOCJI

Olga Jankowska - Kierownik Działu Komunikacji i Promocji

tel. 58 3054050 wew. 36

email: o.jankowska@laznia.pl

 

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Mirosława Zalewska - Samodzielne stanowisko ds. zamówien publicznych i administracji

tel. 58 305 40 50 wew. 22

email: m.zalewska@laznia.pl

Osoby odpowiedzialne

Autor:Mirosława Zalewska
Odpowiada:Mirosława Zalewska
Wytworzył:Mirosława Zalewska
Data ostatniej zmiany:2019-01-02 12:22:37
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2664