Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
drukuj

Archwium - Kadra

LISTA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI PRACUJĄCYCH W SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Dyrekcja:

Joanna Szczepańska - dyrektor

Piotr Makówka - wicedyrektor

L.p.

Nazwisko i imię

przedmiot

1.

Bednarska Anna Renata

Matematyka

2.

Bednarska Bożena

Świetlica, historia

3.

Bojanowska Barbara Beata

Wychowanie fizyczne

4.

Ciarkowska Anna 

Język angielski

5.

 

 

6.

 

 

7.

Ferska Agnieszka

Wychowanie fizyczne

8.

Fidelski Patryk

Język rosyjski

9.

Gloch Piotr

Informatyka

10.

Gocalińska Agnieszka

Chemia

11.

Izydorczak Ewa

Język polski

12.

Jabłońska Iwona

Język polski

13.

Karwowska Monika

Religia, WDŻ

14.

Kawczyński Grzegorz Tomasz

Język angielski

15.

Kil Julita Monika

Fizyka

16.

Konstantinow Marta

Biblioteka, język polski

17.

Kropisz Justyna Barbara

Nauczyciel wspomagający

18.

Leszczyńska Lena

Język rosyjski, świetlica

19.

Lisiak Adrian

Wychowanie fizyczne

20.

Makówka Piotr Stanisław

informatyka, Wos, Edukacja dla bezpieczeństwa

21.

Małek Mirosław

Historia

22.

Mańkowska Anna

Muzyka

23.

Młotek Anna

Język francuski

24.

Motak Beata

Matematyka

25.

Nerć Marzena

Geografia, zajęcia techniczne

26.

Olszewska Anna

Muzyka, Plastyka, zajęcia artystyczne

27.

Osica Urszula

Matematyka

28.

Pachla Milena Kamila

Nauczyciel wspomagający

29.

 

 

30.

Puchalska Monika Joanna

Biologia

31.

Rogowski Andrzej

Język angielski, wychowanie fizyczne

32.

ks. Sadowski Marcin

Religia

33.

Sikorski Alicja

Język angielski

34.

Sosnowska Edyta

Język niemiecki

35.

Stasiak Marzanna Józefa

Historia, zajęcia techniczne

36.

Stawicka Anna

Pedagog szkolny

37.

Szczepańska Joanna

biblioteka, informatyka

38

Zawadzka Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

39.

Zdunowska Olga

Język niemiecki

40.

Zieleniecki Mirosław

Wychowanie fizyczne

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

1.

Bielawski Andrzej

2.

Małgorzata Garlej - Kołpa

3.

Gerasik Agnieszka

4.

Goszewska Aneta

5.

Pupek Marzenna

6.

Cyra Grażyna

7.

Oporska Edyta

8.

Cymbalak Edwarda

9.

Truszkowska Beata

10.

Traczyk Wanda

11.

Zembrzycki Celestyn

Osoby odpowiedzialne

Autor:Makówka Piotr
Odpowiada:Makówka Piotr
Wytworzył:Makówka Piotr
Data ostatniej zmiany:2015-01-14 18:19:11
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 5978