Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
drukuj

Archwium - Kadra

LISTA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI PRACUJĄCYCH W SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Dyrekcja:

Joanna Szczepańska - dyrektor

Piotr Makówka - wicedyrektor

L.p.

Nazwisko i imię

przedmiot

1.

Bednarska Anna Renata

Matematyka

2.

Bednarska Bożena

Świetlica, historia

3.

Bojanowska Barbara Beata

Wychowanie fizyczne

4.

Ciarkowska Anna 

Język angielski

5.

Ferska Agnieszka

Wychowanie fizyczne

6.

Fidelski Patryk

Język rosyjski
7.

Gloch Piotr

Informatyka

8.

Gocalińska Agnieszka

Chemia

9.

Izydorczak Ewa

Język polski

10.

Jabłońska Iwona

Język polski

11.

Karwowska Monika

Religia, WDŻ

12.

Kawczyński Grzegorz Tomasz

Język angielski

13.

Kil Julita Monika

Fizyka

14.

Konstantinow Marta

Biblioteka, język polski

15.

Kropisz Justyna Barbara

Nauczyciel wspomagający

16.

Kwiatkowska Anna

wychowanie fizyczne

17.

Leszczyńska Lena

Język rosyjski, świetlica

18.

Lisiak Adrian

Wychowanie fizyczne

19.

Makowska Małgorzata

język polski

20.

Makówka Piotr Stanisław

informatyka, Wos, Edukacja dla bezpieczeństwa

21.

Małek Mirosław

Historia

22.

Młotek Anna

Język francuski

23.

Motak Beata

Matematyka

24.

Nerć Marzena

Geografia, zajęcia techniczne

25.

Olszewska Anna

Muzyka, Plastyka, zajęcia artystyczne

26.

Osica Urszula

Matematyka

27.

Pachla Milena Kamila

Nauczyciel wspomagający

28.

Puchalska Monika Joanna

Biologia

29.

Rogowski Andrzej

Język angielski, wychowanie fizyczne

30.

ks. Sadowski Marcin

Religia

31.

Sikorski Alicja

Język angielski

32.

Sosnowska Edyta

Język niemiecki

33.

Stasiak Marzanna Józefa

Historia, zajęcia techniczne

34.

Stawicka Anna

Pedagog szkolny

35.

Szczepańska Joanna

biblioteka, informatyka

37

Zawadzka Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

38.

Zdunowska Olga

Język niemiecki

39.

Zieleniecki Mirosław

Wychowanie fizyczne

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

1.

Bielawski Andrzej

2.

Małgorzata Garlej - Kołpa

3.

Gerasik Agnieszka

4.

Goszewska Aneta

5.

Pupek Marzenna

6.

Cyra Grażyna

7.

Oporska Edyta

8.

Cymbalak Edwarda

9.

Truszkowska Beata

10.

Traczyk Wanda

11.

Zembrzycki Celestyn

Osoby odpowiedzialne

Autor:Makówka Piotr
Odpowiada:Makówka Piotr
Wytworzył:Makówka Piotr
Data ostatniej zmiany:2016-01-05 08:25:56
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 5978