drukuj
Powrót
Archwium - Majątek
Budynki urzytkowane przez Gminne Centrum Kultury stanowia własność gminy i zostały użyczone na prowadzenie działalności kulturalnej.
Osoby odpowiedzialne
| Autor: | Przemysław Pielecki |
| Odpowiada: | Przemysław Pielecki |
| Wytworzył: | Przemysław Pielecki |
| Data ostatniej zmiany: | 2014-08-26 08:50:10 |
Statystyki
| Odwiedzin na stronie: | 1640 |