Przypomnij hasło
Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Węgrowie
drukuj

Archwium - Druki do pobrania

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PRZY WYDAWANIU DECYZJI POZWALAJĄCYCH NA PRZEMIESZCZENIE ŚWIŃ WPROWADZONE W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ SZYBKIEGO ROZPATRZENIA ICH PRZEZ PRACOWNIKÓW INSPEKTORATU ORAZ KONIECZNOŚCIĄ WIZYTY W GOSPODARSTWIE URZĘDOWEGO LEKARZA WETERYNARII

  • NALEŻY ZŁOŻYĆ DO PLW W WĘGROWIE WNIOSEK, DOWÓD OPŁATY SKARBOWEJ – 10ZŁ ORAZ OŚWIADCZENIE PRODUCENTA TRZODY CHLEWNEJ. PREFEROWANĄ FORMĄ DOSTARCZENIA POWYŻSZYCH DOKUMENTÓW JEST DROGA ELEKTRONICZNA (adres e mail – piwet_wegrow@wp.pl) Przesłanie dokumentów drogą elektroniczną pozwoli nam bezzwłocznie rozpatrzyć Państwa wniosek.
  • Wnioski powinny wpłynąć do PLW minimum 7-8 dni przed planowanym przemieszczeniem, co pozwoli nam dotrzymać terminu badania świń – badanie jest ważne tylko 7 dni od pobrania próbek krwi.
  • Oświadczenie wprowadziliśmy w trosce o bezpieczeństwo urzędowych lekarzy weterynarii pobierających w Państwa stadach krew do badań oraz wystawiających świadectwa zdrowia.
  • Jeśli od momentu złożenia oświadczenia do momentu wizyty urzędowego lekarza w Państwa gospodarstwie zaistnieją zmiany w złożonym wcześniej oświadczeniu prosimy o kontakt telefoniczny z Powiatowym Lekarzem Weterynarii. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, aby umożliwić Państwu sprzedaż świń, ale też zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie urzędowych lekarzy weterynarii.

 

Do wniosku o wydanie zaświadczenia dołączamy dowód uiszczenia opłaty skarbowej w wysokości 17 zł.

Do wniosku o wydanie decyzji dołączamy dowód uiszczenia opłaty skarbowej w wysokości  10 zł.

Opłatę skarbową należy uiścić w kasie w Urzędu Miasta Węgrowa, ul. Rynek Mariacki 16, 07-100 Węgrów lub wpłacić na konto Urządu Miasta Węgrowa.

Osoby odpowiedzialne

Autor:PLW
Odpowiada:PLW
Wytworzył:PLW
Data ostatniej zmiany:2020-05-20 12:22:05
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 850