Przypomnij hasło
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 2 im.L.Teligi
drukuj

Archwium - Nauczyciele i inni pracownicy

EDAGOG SZKOLNY

mgr Katarzyna Pycka

 

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

Maria Horoszkiewicz – Cioroch – wychowawca klasy 1a

Mariola Wronkiewicz – wychowawca klasy 1b

Dorota Konarska – wychowawca klasy 1c

Wiesława Krawiec – wychowawca klasy 2a

 Natalia Kowalska– wychowawcaklasy 2b

Grażyna Wasielewska – wychowawca klasy 3a

Jolanta Koćwin – wychowawcaklasy 3b

Anna Szadkowska – wychowawca klasy 3c

Lucyna Wikło – wychowawcza klasy 3d

Edyta Gutowska – nauczyciel języka angielskiego

Natalia Nowosad ( s.Hiacynta) nauczyciel religiiw kl. 1 – 3

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY W KLASACH 4-6:

Małgorzata Kołodziejczyk – wychowawca klasy 5a, nauczyciel w-fizycznego

Joanna Gołdyn – wychowawca klasy 6a, nauczyciel języka angielskiego

Miłosz Krzyżanowski – wychowawca klasy 5b, nauczyciel w-fizycznego

Jolanta Mikuła – wychowawca klasy 7b, nauczyciel matematyki

Iwona Hume – Zielińskawychowawca klasy 4d, nauczyciel języka polskiego

Maria Kapcewicz – wychowawca klasy 4a, nauczyciel techniki i informatyki

Iwona Kuliberda – wychowawca klasy 7a, nauczyciel historii i religii

Dorota Wilczyńska – wychowawcza klasy 4c, nauczyciel j.angielskiego

Dorota Jędrzejewska – Motyka – nauczyciel sztuki /plastyka/

Elżbieta Gieroń – nauczyciel przyrody

Bożena Sito – nauczyciel przyrody, geografii

Elżbieta Słowik – nauczyciel matematyki

Krystyna Kościańska – nauczyciel bibliotekarz

Renata Brząkała – wychowawczyni klasy 6b, nauczyciel języka polskiego

Joanna Janicka – wychowawca klasy6c, nauczyciel smuzyki

Izabela Jacewicz – nauczyciel w świetlicy szkolnej

Lidia Radtke – nauczyciel w świetlicy szkolnej, przyrody

 

 

Katarzyna Kubik  – nauczyciel wspomagający

 

Agnieszka Grzybowska  – nauczyciel wspomagający

Karina Laskowska  – nauczyciel wspomagający

Małgorzata Słodkowska – nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie

Elżbieta Dąbrowska – nauczyciel fizyki

Edyta Gutowska – nauczyciel języka  polskiego

Iwetta Openkowska – Majek – nauczyciel chemii

Zdzisława Paterczyk – wychowawca klasy4b, nauczyciel matematyki

Beata Słaby – nauczyciel języka niemieckiego i doradztwa zawodowego

Krzysztof Termanwski – nauczyciel religii

Kamila Podgórska – nauczyciel historii

Monika Jarema – surdopedagog

Renata Pawlikowska – tyflopedagog

Joanna Stępień – asystent nauczyciela

Monika Niedźwiedź – asystent nauczyciela

Aleksandra Kirowska  – starszy referent

Osoby odpowiedzialne

Autor:Elżbieta Słowik
Odpowiada:Elżbieta Słowik
Wytworzył:Elżbieta Słowik
Data ostatniej zmiany:2017-10-27 13:25:01
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2764