mgr Krzysztof Zyska - nauczyciel techniki
mgr Bożena Bełkot - logopeda
mgr Małgorzata Brem - nauczyciel religii
mgr Beata Cofor - nauczyciel informatyki
mgr Izabela Gogol – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Justyna Jeż - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Ewelina Kukucz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Renata Mikociak – wychowawca świetlicy
mgr Mariola Skiba – wychowawca świetlicy
mgr Henryka Sygut - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Agata Pyrek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Katarzyna Mocek - nauczyciel matematyki
mgr Beata Odróbka - nauczyciel języka polskiego
mgr Gabriela Opeldus - nauczyciel języka polskiego
mgr Marta Kuczyk - nauczyciel języka angielskiego
mgr Agnieszka Chudy - nauczyciel języka angielskiego
mgr Marzena Iwan - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
mgr Alina Giza - nauczyciel biologii, przyrody
mgr Aleksandra Nita - nauczyciel matematyki
mgr Izabela Janowska - nauczyciel plastyki, informatyki
mgr Monika Stępień - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki
mgr Aleksandra Sopalak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Daria Długosz - Banasik - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Agata Kowalczyk - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Magdalena Ostrowska - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Barbara Bogaczyk – wychowawca świetlicy
mgr Agnieszka Cabon - biblioteka
mgr Marta Tomanek - nauczyciel języka polskiego
mgr Agnieszka Siarkowska - pedagog szkolny
mgr Michał Kamiński - nauczyciel języka polskiego, informatyki
mgr Agnieszka Sufin – wychowawca świetlicy
mgr Agnieszka Michałowska - psycholog szkolny
mgr Hanna Krzysztof - nauczyciel matematyki
mgr Monika Majewska - nauczyciel języka angielskiego
mgr Natalia Pisarzowska - nauczyciel języka niemieckiego
mgr Joanna Hajor - Klimek - nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
mgr Jarosław Janik - nauczyciel muzyki
mgr Marta Michalska - nauczyciel fizyki, chemii, techniki
mgr Sylwia Maniura - nauczyciel chemii
mgr Joanna Wichary - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
mgr Anna Kułagowska - nauczyciel wspomagający
mgr Sylwia Sakowska - nauczyciel religii
mgr Aleksander Folta - nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Natalia Cyrankowska - nauczyciel geografii, przyrody
Ewelina Furmaniak - nauczyciel wspomagający
mgr Magdalena Margiel - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
dr Jolanta Mielczarek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Izabela Nowicka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Marta Pyrek - nauczyciel wspomagający
mgr Martyna Szyncel
mgr Aleksandra Foik
mgr Jerzy Kudełko
mgr Izabela Lenart-Wittek - nauczyciel historii
mgr Iwon Stangel - nauczyciel matemtyki
mgr Artur Stuchlik - nauzyciel religii
Autor: | Marta Michalska |
Odpowiada: | Marta Michalska |
Wytworzył: | Marta Michalska |
Data ostatniej zmiany: | 2020-09-15 22:43:01 |
Odwiedzin na stronie: | 2094 |