W Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku zatrudnieni są nayczyciele, pedagodzy, psycholog, pracownicy administracji i obsługi. Zasady zatrudniania nauczycieli i innych pracowników regulują odrębne przepisy.
Obowiązki nauczycieli określone są w Statucie.
Kadra pedagogiczna Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku w roku szkolnym 2014/2015:
Beata Adamczyk - wiedza o społeczeństwie
Danuta Bandosz - język polski
Anna Bartnik - świetlica
Maryla Bartnik - edukacja wczesnoszkolna
Małgorzta Biskup - język niemiecki
Paweł Biskup - wychowanie fizyczne
Grażyna Błażej - edukacja wczesnoszkolna
Zbigniew Błażej - wychowanie fizyczne
Anna Breś - matematyka
Brodowska Anna - język angielski
Barbara Bronisz - edukacja wczesnoszkolna
Edyta Bryndza - matematyka
Edyta Buczaj - pedagog
Agnieszka Chrabąszcz - chemia, fizyka, informatyka
Danuta Daniluk - religia
Halina Dąbrowska - matematyka
Artur Domański - wychowanie fizyczne, biologia
Anna Dudzińska - fizyka
Mariola Gałkowska - religia
Barbara Gąska - pedagog
Dorota Gołoś - język angielski
Justyna Grab - język polski
Monika Hatłas - język niemiecki
Łukasz Jabłoński - wychowanie fizyczne
Dorota Janacz - język polski
Agnieszka Kamińska - język angielski
Dorota Kamińska - język polski
Małgorzata Kapuścińska - świetlica
Martyna Kędzierska - edukacja wczesnoszkolna
Bogumiła Kilianek - edukacja dla bezpieczeństwa, historia
Małgorzata Kołodziejczyk - matematyka
Beata Kołosińska - wychowanie fizyczne
Stanisław Kowalczyk - informatyka
Wojciech Kowalski - wychowanie fizyczne
Anita Krakowiak - język polski
Elżbieta Krzyżówka - edukacja wczesnoszkolna
Agata Kurlej - wychowanie fizyczne
Iwona Kuśmierz - psycholog
Ewelina Kwiatek - religia
Witold Lasek - język angielski, język francuski
Anatolii Lavryshyn - wychowanie fizyczne
Wojciech Łapa - informatyka
Magdalena Maj - język angielski
Iwona Marcinkowska - Sobótek - język polski
Ewa Matuszkiewicz - matematyka, zajęcia techniczne
Żanetta Matwiejczuk - biologia
Violetta Mileszczyk - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Renata Nieściur w/z Marta Amrozy - edukacja wczesnoszkolna
Małgorzta Piaszczyńska - historia
Marzena Piłat - edukacja wczesnoszkolna
Marzena Pomykalska - język polski
Leszek Pomykalski - wychowanie fizyczne
Wanda Pruszkowska - historia, wiedza o społeczeństwie
Grzegorz Przywara - geografia
Barbara Pyzik - Łuba - język angielski
Agnieszka Rej - świetlica
Anna Serafin - edukacja wczesnoszkolna
Violetta Smołecka - informatyka, zajęcia techniczne
Magdalena Sołtys - wychowanie fizyczne
ks. Mateusz Stawecki - religia
Krzysztofa Stec - świetlica
Elżbieta Surdacka - biblioteka
Jolanta Szczepanik - plastyka, zajęcia artystyczne
Edyta Szmyrgała - wychowanie fizyczne
Mariola Szutta - język polski
Krystyna Wieczorek - geografia, świetlica
Anna Wieleba - język angielski
Urszula Wieleba - język angielski
Anna Wiślińska - język angielski
Urszula Witkowska - geografia, przyroda
Wiesława Wojciechowska - przyroda
Małgorzata Wołczańska - biblioteka
Elżbieta Wójcik - chemia
Barbara Wójtowicz - matematyka
Edyta Zapalska - język rosyjski
Joanna Żurek- muzyka
Pracownicy administracji:
Jakub Adamczyk - referent
Grażyna Stańko - referent
Katarzyna Zasadniewska - referent
Pracownicy obsługi:
Tadeusz Chmielowiec - konserwator
Daria Drewniak - sprzątaczka
Maria Gryta starsza wożna
Mariola Gryta - sprzątaczka
Zofia Kozakowska - sprzątaczka
Zofia Niedbał - sprzątaczka
Siebielec Regina - sprzątaczka
Andrzej Szewczyk - konserwator
Szewczyk Elżbieta - sprzątaczka
Agnieszka Szostak - sprzątaczka
Andrzej Wiśniewski - dozorca
Autor: | Artur Domański |
Odpowiada: | Artur Domański |
Wytworzył: | Artur Domański |
Data ostatniej zmiany: | 2015-03-01 18:51:26 |
Odwiedzin na stronie: | 9197 |