drukuj

Działy

SEKRETARIAT

tel. 58 305 40 50

fax 58 305 26 80

email: office@laznia.pl     

 

ODDZIAŁ CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZENEJ ŁAŹNIA 2  W NOWYM PORCIE

DZIAŁ EDUKACJI I DOKUMENTACJI

Anna Meronk

Kierownik Oddziału CSW Łaźnia 2 w Nowym Porcie - Kierownik Działu Edukacji i Dokumentacji

tel. 58 5000231 wew. 11
email: a.meronk@laznia.pl

Aleksandra Mrozowska – Zastępca Kierownika ds. Edukacji i Dokumentacji

tel. 58 3054050 wew. 24

email: a.mrozowska@laznia.pl

 

ODDZIAŁ CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZENEJ  ŁAŹNIA NA DOLNYM MIEŚCIE

DZIAŁ WYSTAW

Agnieszka Kulazińska - Grobis

Kierownik Oddziału CSW Łaźnia na Dolnym Mieście - Kierownik Działu Wystaw

tel. 58 3054050 wew. 15

email: a.kulazinska@laznia.pl

Jolanta Woszczenko - Zastępca Kierownika Działu Wystaw. Kurator Kolekcji

tel. 58 500 02 40

email: j.woszczenko@laznia.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Mirosława Zalewska – Kierownik Działu Administracji i Zamówień Publicznych

tel. 58 3054050 wew. 19

email: m.zalewska@laznia.pl

 

SEKCJA TECHNICZNA I ADMINISTRACJI OBIEKTAMI

Marek Tomkowicz – Koordynator ds. Technicznych i Realizacji Wystaw

tel. 58 3054050

email: m.tomkowicz@laznia.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWO-FINANSOWY

Dorota Sadowska – Główny Księgowy

tel. 58 3054050 wew. 32

email: d.sadowska@laznia.pl


SEKCJA KOMUNIKACJI I PROMOCJI

Olga Jankowska - Główny Specjalista - Koordynator ds. Komunikacji i Promocji

tel. 58 3054050 wew. 26

email: o.jankowska@laznia.pl

 

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Agnieszka Kraskowska
Odpowiada:Agnieszka Kraskowska
Wytworzył:Agnieszka Kraskowska
Data ostatniej zmiany:2017-03-01 11:48:55

Archiwum

Data Autor
2016-11-03 11:27 Agnieszka Kraskowska zobacz
2016-01-07 11:46 Katarzyna Małecka zobacz
2016-01-07 11:45 Katarzyna Małecka zobacz
2016-01-07 11:39 Katarzyna Małecka zobacz
2015-02-13 13:12 Katarzyna Małecka zobacz
2015-02-13 13:09 Katarzyna Małecka zobacz
2014-10-31 13:52 Katarzyna Małecka zobacz
2014-10-31 13:45 Katarzyna Małecka zobacz
2014-10-10 18:45 Katarzyna Małecka zobacz
2014-09-24 17:50 Katarzyna Małecka zobacz
2014-09-03 12:27 Katarzyna Małecka zobacz
2014-09-03 12:26 Katarzyna Małecka zobacz
2014-03-12 09:50 Katarzyna Małecka zobacz
2014-03-12 09:49 Katarzyna Małecka zobacz
2014-03-11 14:11 Katarzyna Małecka zobacz
2014-01-28 13:08 Katarzyna Małecka zobacz
2014-01-08 22:19 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 777