Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
drukuj

Kontakt

1.Szkoła jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 16.30,

2.Zajęcia dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcze są realizowane w godz. 8.00 - 15.15,

3.Sekretariat szkoły czynny jest w godz. 7.40 - 15.40 - kontakt (23) 6622162, sekretariat@sp1plonsk.pl

4.Dyrektor przyjmuje interesantów każdego dnia w godz. 8.00 - 16.00 - kontakt (23) 6622162, dyrektor@sp1plonsk.pl

5.Dyrektor przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w każdy czwartek w godz. 14.00 - 16.00

6.Wicedyrektor szkoły - kontakt (23) 6622162 wew. 16, wicedyrektor@sp1plonsk.pl

7.Świetlica czynna jest w godz. 7.30 - 16.30 – kontakt /domofon, dziennik elektroniczny/

8.Biblioteka szkolna czynna jest: poniedziałek 8.00-15.00, wtorek- czwartek od 8.00 do 15.30, piątek od 8.00 do 13.00 – kontakt: biblioteka@sp1plonsk.pl

9.Pedagog szkolny pracuje:
Poniedziałek: 8.00 - 8.30, 10.15 - 15.00, Wtorek: 8.00-8.30, 9.25-10.10, 11.00-14.25, Środa: 8.00 - 11,15, 12.00 - 15.00, Czwartek: 8.00 - 12.00, 14.00 - 15.00, Piątek: 8.00 - 13.00, 14.00 - 15.00

– kontakt: (23) 6622162 wew. 17; pedagog@sp1plonsk.pl

– kontakt: (23)6622162 wew. 17

10.Kierownik gospodarczy pracuje od 7.00 do 15.00 – kontakt: (23)6622162 wew. 19; kier.gosp@sp1plonsk.pl

11.Intendent szkolny pracuje Poniedziałek piątek 7.00 – 15. 00 kontakt: (23)6622162 wew. 15 intendent@sp1plonsk.pl

Osoby odpowiedzialne

Autor:Makówka Piotr
Odpowiada:Makówka Piotr
Wytworzył:MP
Data ostatniej zmiany:2021-06-01 11:05:13

Archiwum

Data Autor
2021-06-01 11:04 Makówka Piotr zobacz
2021-06-01 11:03 Makówka Piotr zobacz
2021-05-31 13:23 Makówka Piotr zobacz
2021-05-31 13:22 Makówka Piotr zobacz
2021-05-31 13:17 Makówka Piotr zobacz
2021-05-31 13:17 Makówka Piotr zobacz
2021-05-31 13:15 Makówka Piotr zobacz
2021-03-31 15:20 Makówka Piotr zobacz
2021-03-31 10:55 Makówka Piotr zobacz
2021-03-31 10:54 Makówka Piotr zobacz
2021-03-31 10:53 Makówka Piotr zobacz
2021-03-31 10:51 Makówka Piotr zobacz
2021-03-31 10:51 Makówka Piotr zobacz
2021-03-31 10:46 Makówka Piotr zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 327