drukuj

Historia

Historia nadzoru budowlanego w Raciborzu:

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Raciborzu powstał w dniu 1 kwietnia 1999 r. Wówczas też na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego został powołany mgr inż. arch. Lucjan Knura. Siedziba Inspektoratu znajdowała się w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6. W 2001 r. siedzibę inspektoratu przeniesiono na ul. Bosacką w Raciborzu gdzie znajdowała się do 2006 r. W lipcu tego roku siedzibę PINB przeniesiono na pl. Okrzei 4. W listopadzie 2007 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, jego obowiązki do końca stycznia 2008 r. pełnił mgr inż. arch. Leszek Chojecki. W lutym 2008 r. na to stanowisko Inspektora powołano mgr inż. arch. Łucjana Holeckiego. Funkcję tę pełnił do końca maja tego samego roku. W dniu 1 czerwca 2008 r. Starosta Raciborski na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego powołał mgr inż. Gabriela Kuczera. Rok później, we wrześniu siedziba PINB przeniesiona została z powrotem na ul. Klasztorną 6, gdzie znajduje się do dzisiaj.

 

Powiatowi Inspektorzy Nadzoru Budowlanego w Raciborzu:

od 01.04.1999 r. do 31.10.2007 r.  -  mgr inż. arch. Lucjan Knura,

od 01.11.2007 r. do 31.01.2008 r.  -  mgr inż. arch. Leszek Chojecki (po),

od 01.02.2008 r. do 31.05.2008 r.  -  mgr inż. arch. Łucjan Holecki,

od 01.06.2008 r. do 28.02.2018 r.  -  mgr inż. Gabriel Kuczera,

od 01.03.2018 r. do 31.05.2018 r.  -  mgr inż. arch. Leszek Chojecki (po)

od 01.06.2018 r.- nadal                  - mgr inż. Maciej Wróbel

Osoby odpowiedzialne

Autor:Gabriel Kuczera
Odpowiada:Maciej Wróbel
Wytworzył:Gabriel Kuczera
Data ostatniej zmiany:2019-05-09 09:17:13

Archiwum

Data Autor
2018-02-15 12:34 Gabriel Kuczera zobacz
2014-03-31 07:54 Gabriel Kuczera zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 939