drukuj

Nauczyciele i inni pracownicy

 

 

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

Maria Horoszkiewicz – Cioroch – wychowawca klasy 2a w zastępstwie Elżbieta Łyskawa

Mariola Wronkiewicz – wychowawca klasy 2b

Dorota Konarska – wychowawca klasy 2c

Wiesława Krawiec – wychowawca klasy 3a

 Natalia Kowalska– wychowawcaklasy 3b

Jolanta Koćwin – wychowawcaklasy 1b

Anna Szadkowska – wychowawca klasy 1a, logopeda

Edyta Gutowska nauczyciel języka angielskiego

Katarzyna Szymańska-nauczyciel języaka angielskiego

Alicja Nowak - nauczyciel religii

Monika Niedżwiedź- nauczyciel wspomagający

Joanna Stępień - nauczyciel wspomagający

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY W KLASACH 4-8:

Ilona Świderska - wychowawca klasy 4c, nauczyciel języka polskiego, języka angielskiego

Małgorzata Tomicka- wychowawca klasy4d, nauczyciel matematyki

Aneta Kuchta - wychowawca klasy 4b, nauczyciel wychowania fizycznego

Elżbieta Dąbrowskawychowawca klasy 4a, nauczyciel fizyki,matematyki

Maria Kapcewicz –  nauczyciel techniki i informatyki

Zdzisława Paterczyk – wychowawca klasy5b, nauczyciel matematyki

Dorota Wilczyńska – wychowawca klasy 5c, nauczyciel języka angielskiego

Iwona Hume -Zielińska– wychowawca klasy 5d, nauczyciel języka polskiego

Małgorzata Kołodziejczyk – wychowawca klasy 6a, nauczyciel wychowania fizycznego

Miłosz Krzyżanowski – wychowawca klasy 6b, nauczyciel wychowania fizycznego,informatyki

Joanna Gołdyn – wychowawca klasy 7a, nauczyciel języka angielskiego

Renata Brząkała – wychowawca klasy 7b, nauczyciel języka polskiego

Joanna Janicka – wychowawca klasy 7c, nauczyciel muzyki

Beata Słaby– wychowawca klasy 8a, nauczyciel języka niemieckiego, doradztwa zawodowego

Jolanta Mikuła – wychowawca klasy 8b, nauczyciel matematyki

Dorota Jędrzejewska – Motyka – nauczyciel plastyki

Elżbieta Gieroń – nauczyciel przyrody

Bożena Sito – nauczyciel geografii

Elżbieta Słowik– nauczyciel matematyki

Marta Niekowal - nauczyciel historii, WOS-u, EDB

Danuta Gralewska - psycholog

Katarzyna Pycka - pedagog szkolny

Anna Burnagiel - logopeda

Krystyna Kościańska – nauczyciel bibliotekarz

Halina Wojciechowska - nauczyciel bibliotekarz

Izabela Jacewicz – nauczyciel w świetlicy szkolnej

Grażyna Wasielewska -nauczyciel w świetlicy szkolnej

Lidia Radtke – nauczyciel w świetlicy szkolnej, przyrody

 Katarzyna Kubik  – nauczyciel wspomagający

 Agnieszka Grzybowska  – nauczyciel wspomagający

Karina Laskowska  – nauczyciel wspomagający

Małgorzata Słodkowska – nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie

Elżbieta Dąbrowska – nauczyciel fizyki i matematyki

Edyta Gutowska – nauczyciel języka  polskiego

Iwetta Openkowska – Majek – nauczyciel chemii

Beata Słaby – nauczyciel języka niemieckiego i doradztwa zawodowego

Katarzyna Szymańska - nauczyciel języka angielskiego

Leszek Tokarzewski– nauczyciel religii

Kamila Podgórska – nauczyciel historii,geografii

Monika Jarema – nauczyciel wspomagający

Renata Pawlikowska – tyflopedagog

Alicja Janik -     pomoc nauczyciela


Aleksandra Kirowska  – sekretarka

Alicja Bąk- samodzielny referent

Małgorzata Włodarczyk- szatniarz

Leszek Graj -konserwator

Elżbieta Galjon -sprzątaczka

Iwona Kondratowacz -sprzątaczka

Anna Jarmuł -sprzątaczka

Barbara Kamińska- sprzataczka

Jolanta Mikołajczyk - sprzątaczka

Joanna Faerber -    sprzątaczka

Osoby odpowiedzialne

Autor:Elżbieta Słowik
Odpowiada:Elżbieta Słowik
Wytworzył:Elżbieta Słowik
Data ostatniej zmiany:2018-12-10 11:20:46

Archiwum

Data Autor
2018-12-06 12:18 Elżbieta Słowik zobacz
2018-12-06 12:15 Elżbieta Słowik zobacz
2018-12-06 12:14 Elżbieta Słowik zobacz
2017-12-14 09:57 Elżbieta Słowik zobacz
2017-10-27 14:42 Elżbieta Słowik zobacz
2017-10-27 13:26 Elżbieta Słowik zobacz
2017-10-27 13:25 Elżbieta Słowik zobacz
2017-10-27 13:15 Elżbieta Słowik zobacz
2017-10-19 11:38 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 933