Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
drukuj

Kadra

Kadra pedagogiczna i pracownicy - rok szkolny 2021-2022

 

Dyrektor Szkoły - Anna Tomulewicz 

kontakt: tel. 727 793 504

anna.tomulewicz@szkolakrynki.pl

 

Nauczyciele

Nazwisko i imię nauczyciela

Adres mailowy

  • Chrzanowska  Joanna 

joanna.chrzanowska@szkolakrynki.pl

  • Czarniecka Urszula  

urszula.czarniecka@szkolakrynki.pl

  • Gałka Anna 

anna.galka@szkolakrynki.pl

  • Gałka Paweł 

pawel.galka@szkolakrynki.pl

  • Hajdukiewicz Katarzyna 

katarzyna.hajdukiewicz@szkolakrynki.pl

  • Janowicz Marta 

marta.janowicz@szkolakrynki.pl

  • ks. Jaroszuk Justyn 

justyn.jaroszuk@szkolakrynki.pl

  • Kalińska Grażyna   

grazyna.kalinska@szkolakrynki.pl

  • Kopeć Ewa   

ewa.kopec@szkolakrynki.pl

  • Kwasiborska Agnieszka 

agnieszka.kwasiborska@szkolakrynki.pl

  • Nieścierewicz Halina   

halina.niescierewicz@szkolakrynki.pl

  • Niedźwiedź Sławomira 

slawomira.niedzwiedz@szkolakrynki.pl

  • Nowik Barbara   

barbara.nowik@szkolakrynki.pl

  • Panasiuk Ewa  

ewa.panasiuk@szkolakrynki.pl

  • Pul Jolanta  

jolanta.pul@szkolakrynki.pl

  • Skrouba Elżbieta 

elzbieta.skrouba@szkolakrynki.pl

  • Szynkiewicz Jolanta  

jolanta.szynkiewicz@szkolakrynki.pl

  • Tryzna Bogusława

boguslawa.tryzna@szkolakrynki.pl

  • Turycz Barbara 

barbara.turycz@szkolakrynki.pl

  • ks. Piotr Waliński

piotr.walinski@szkolakrynki.pl

  • Woronowicz Justyna 

justyna.woronowicz@szkolakrynki.pl

 

Pracownicy administracji

Nazwisko i imię pracownika

Adres mailowy

Telefon

Makar Joanna – sekretarz szkoły

joanna.makar@szkolakrynki.pl

727 793 504

Józefowicz Małgorzata – intendent

malgorzata.jozefowicz@szkolakrynki.pl

85 7228015

Osoby odpowiedzialne

Autor:Anna Tomulewicz
Odpowiada:Anna Tomulewicz
Wytworzył:Anna Tomulewicz
Data ostatniej zmiany:2022-01-03 19:59:33

Archiwum

Data Autor
2021-02-03 19:05 Anna Tomulewicz zobacz
2020-12-14 13:26 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 372