Archwium - Rejony Socjalne
Rejony socjalne (ulicami)
Nr rejonu |
Rejon socjalny - nazwy ulic |
Pracownik socjalny, nr pokoju, nr telefonu |
1 |
Adama Asnyka, Jana Bażyńskiego, Brzegowa, |
Adriana Rosiak pokój nr 13
89 642 97 76 |
2 |
Gustawa Gizewiusza, Niepodległości, Przemysłowa, Wąska.
|
Wojciech Sochoń pokój nr 12
89 642 97 64 |
3 |
11 Listopada, Stefana Batorego, Juliusza Słowackiego,
|
Dorota Kluczkowska-Begej pokój nr 7
89 642 97 66 |
4 |
3 Maja, Aleja Lipowa, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Generała Zajączka, Grabowa, Graniczna, Jasna, Klonowa, Konstytucji, Krzywa, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Miła, Celestyna Mrongowiusza, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Olchowa, Parkowa, Partyzantów, Prosta, Przygraniczna, Różana, Georga Jacoba Steenke, Szosa Elbląska, Świerkowa, Turystyczna, Usługowa, Wierzbowa, Zakole, Zamknięta, Zielona. |
Beata Krasowska pokój nr 7
89 642 97 66 |
5 |
21 Stycznia, Fryderyka Chopina, Generała Sikorskiego, Wojciecha Kętrzyńskiego, Jana Liszewskiego, Karola Małłka, Andrzeja Samulowskiego, Tadeusza Stępowskiego. |
Małgorzata Urbanowicz pokój nr 8
89 642 97 58 |
6 |
Władysława Jagiełły, Marszałka Piłsudskiego, Warmińska. |
Ewa Stanulewicz pokój nr 4
89 642 97 63 |
7 |
Grunwaldzka, z wyłączeniem Grunwaldzka nr 19c, 19d, 19e; Składowa.
|
Beata Pawłowska pokój nr 5
89 642 97 56 |
8 |
Handlowa, Hurtowa, Jagienki, Jana Kilińskiego, Lalki, |
Anna Sułowska pokój nr 12
89 642 97 64 |
9 |
Armii Krajowej, Johanna Herdera, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Jana Stapińskiego.
|
Edyta Groszkowska pokój nr 4
89 642 97 63
|
10 |
Stefana Jaracza, Osiedle Młodych.
|
zastępstwo
89 646 22 01 |
11 |
Stefana Czarnieckiego, Grunwaldzka 19c, Grunwaldzka 19d, Grunwaldzka 19e, Kolejowa, Jana III Sobieskiego,
|
Katarzyna Micewicz pokój 5
89 642 97 56 |
12 |
Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, Kazimierza Pułaskiego,
|
Iwona Bociańska (zastępstwo) Magdalena Nycz pokój 14
89 642 97 62 |
13 |
Garnizonowa, Adama Mickiewicza, Polna.
|
zastępstwo
89 646 22 01 |
14
|
Batalionów Chłopskich, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Franciszkańska, Bartosza Głowackiego, Insurekcji Kościuszkowskiej, Jana Pawła II, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Jana Kozietulskiego, Lubawska, Heleny Modrzejewskiej, Hanki Ordonówny, Pionierska, Przechodnia, Racławicka, Marii Skłodowskiej-Curie,Jadwigi Smosarskiej, Ludwika Solskiego, Szwoleżerów, Romualda Traugutta, Witkacego, Józefa Wybickiego, Kardynała Wyszyńskiego.
|
Sylwia Waśniewska pokój 14
89 642 97 62
|
15 |
Bolesława Chrobrego, Mikołaja Kopernika, Piaskowa,
|
Anna Grzymowicz pokój nr 1
89 642 97 89 |
16 |
Tadeusza Kościuszki, Seweryna Pieniężnego, Przedszkolna.
|
Marzena Gawryńska pokój nr 6
89 642 97 87 |
17 |
I Dywizji, Demokracji, Drwęcka, Mazurska, Olsztyńska.
|
Marta Just pokój nr 13
89 642 97 76 |
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Kazimierz Wosiek |
Odpowiada: | Kazimierz Wosiek |
Wytworzył: | Kazimierz Wosiek |
Data ostatniej zmiany: | 2019-10-03 18:38:50 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 3109 |