dyrekcja
dyrektor - Marzanna Senger
wicedyrektor ds wychowawczych - Grażyna Szabłowska
wicedyrektor ds dydaktycznych - Jarosław Szydełko
kadra pedagogiczna:
nauczyciele oddziałów przedszkolnych: Szaniawska Wioleta, Cybulska Mirosława
nauczyciele nauczania zintegrowanego: Bogusz Danuta, Gabrukiewicz Małgorzata, Garczarek Anna, Karmelita Barbara, Kochanowska Halina, Kotlińska Ewa, Koźlińska Mirosława, Kubiak Emilia, Opara Bogumiła, Pencak Elżbieta, Proszyk Ewa, Rozalik Dorota, Siroń Maja, Szymczyk Agata, Wagner Aleksandra, Wierzbicka Elżbieta, Wojdak Agnieszka, Wojciechowska Krystyna,Żylewska Agata
nauczyciele języka polskiego: Klimaszewska Alina, Komorowska Dorota, Piotrowska Barbara, Stanicka-Wojciechowska Dorota
nauczyciele języka angielskiego: Andrearczyk Magdalena, Dzikowska Katarzyna, Jenerowicz Ewelina, Napierała Edyta
nauczyciel języka niemieckiego i muzyki: Wojciechowska Ewa
nauczyciel historii: Szymańska Anna
nauczyciele matematyki: Baszyński Radosław, Kujawa Małgorzata, Szydełko Jarosław, Waliszek Barbara
nauczyciele przyrody: Kujawa Małgorzata, Nawrocka Elżbieta, Proszyk Ewa
nauczyciel zajęć technicznych: Koźlińska Mirosława
nauczyciele zajęć komputerowych: Klimaszewska Alina, Opara Bogumiła, Szydełko Jarosław, Zwolińska Wioletta
nauczyciele wychowania fizycznego: Bogdański Adam, Guźniczak Robert, Srokowska Krystyna
nauczyciele religii: Głowacka Elżbieta, Głowacki Marek, Maniarski Maciej, Plewka Alicja
nauczyciel plastyki: Karmelita Joanna
logopeda: Kolasa Krystyna, Senger Marzanna
nauczyciel biblioteki: Piwowarczyk Maria
wychowawcy świetlicy: Szudera Zofia, Samborska Elżbieta, Bogusz Danuta, Klimaszewska Alina, Kochanowska Halina, Komorowska Dorota, Pencak Elżbieta, Siroń Maja, Szymczyk Agata, Szaniawska Wioleta, Wierzbicka Elżbieta, Wojciechowska Krystyna, Wojdak Agnieszka
pedagog szkolny: Szabłowska Grażyna
psycholog szkolny: Flaszyńska Marta
kadra administracji
dyrektor - Marzanna Senger
główna księgowa - Zofia Bednarek
sekretarz szkoły: Marzena Kowalewska
główny specjalista ds. kadr i płac - Elżbieta Tadla
kierownik gospodarczy - Urszula Szymanowska
starszy intendent - Ewa Pawłowska
Autor: | Jarosław Szydełko |
Odpowiada: | Jarosław Szydełko |
Wytworzył: | Jarosław Szydełko |
Data ostatniej zmiany: | 2015-11-03 17:31:09 |
Odwiedzin na stronie: | 10586 |