drukuj

Kadra

dyrekcja

dyrektor - Senger Marzanna

wicedyrektor ds wychowawczych - Szabłowska Grażyna

wicedyrektor ds dydaktycznych - Szydełko Jarosław

kadra pedagogiczna:

nauczyciel oddziału przedszkolnego: Kita Alicja, język angielski - Shteinke Viktoriia, religia - Plewka Alicja

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Bogusz Danuta,  Gabrukiewicz Małgorzata, Chochulska Joanna, Krawczyk Ewelina, Kochanowska Halina, Koźlińska Mirosława, Opara Bogumiła, Siroń Maja, Wojciechowska Krystyna,Wojdak Agnieszka, Żylewska Agata

nauczyciele języka polskiego: Klimaszewska Alina, Komorowska Dorota, Musielak Helena,Piotrowska Barbara, Stanicka-Wojciechowska Dorota, 

nauczyciele języka angielskiego: Andrearczyk Magdalena, Cendrowska Ewelina, Mrozowska Izabela, Shtainke Viktoriia, Wojdak Kamil

nauczyciel języka muzyki: Młynarczak Sławomir

nauczyciel języka niemieckiego: Chmielewska Anna, Piotrowska Anna, 

nauczyciele historii: Szymańska Anna, Tarabuła Joanna

nauczyciele matematyki: Baszyński Radosław, Kujawa Małgorzata, Łukasiewicz Iwona, Waliszek Barbara

nauczyciele przyrody/bilogii: Gąsiorowska Anna, Kujawa Małgorzata, Nawrocka Elżbieta, Proszyk Ewa

nauczyciel geografii: Gąsiorowska Anna

nauczyciel fizyki: Łuczkowska Anna

nauczyciel techniki/zajęć technicznych: Koźlińska Mirosława

nauczyciele informatyki/zajęć komputerowych w kl.4-7 : Klimaszewska Alina, Opara Bogumiła, Szydełko Jarosław

nauczyciele wychowania fizycznego: Bogdański Adam, Guźniczak Robert, Jaszcz Katarzyna, Kostowiecki Łukasz, Srokowska Krystyna, Wierzbicki Gracjan

nauczyciele religii: Burzyńska Anna, Dereń Stanisław, Plewka Alicja 

nauczyciel plastyki: Siroń Maja, Kochanowska Halina, Krawczyk, Ewelina, Żylewska Agata

logopedzi: Burzmińska Karolina, Kolasa Krystyna, Senger Marzanna

nauczyciel biblioteki: Proszyk Ewa

wychowawcy świetlicy: Chochulska Joanna, Kita Alicja, Krawczyk Ewelina, Młynarczak Sławomir, Musielak Helena, Samborska Elżbieta, Stanicka-Wojciechowska Dorota, Tarabuła Joanna, Wojciechowska Krystyna,

pedagog szkolny: Szabłowska Grażyna

psycholog szkolny: Cieślak Bartłomiej

nauczyciel wspomagający: Samborska Elżbieta

 

kadra administracji

dyrektor - Marzanna Senger

główna księgowa - Bożena Nisztuk-Domina

sekretarz szkoły/starszy inspektor BHP - Marzena Kowalewska

główny specjalista ds. kadr i płac - Elżbieta Tadla

kierownik gospodarczy - Urszula Szymanowska

dietetyk-intendent - Ewa Iwańska

kancelista -  Estera Tuszewska

Funkcje społeczne:

społeczny inspektor pracy - Dorota Stanicka-Wojciechowska

koordynator ds. p-poż. - Robert Guźniczak

Osoby odpowiedzialne

Autor:Jarosław Szydełko
Odpowiada:Jarosław Szydełko
Wytworzył:Jarosław Szydełko
Data ostatniej zmiany:2019-03-20 14:30:32

Archiwum

Data Autor
2019-01-03 12:19 Jarosław Szydełko zobacz
2019-01-03 07:47 Jarosław Szydełko zobacz
2018-09-18 09:16 Jarosław Szydełko zobacz
2018-09-18 09:06 Jarosław Szydełko zobacz
2018-04-12 10:12 Jarosław Szydełko zobacz
2018-04-04 12:57 Jarosław Szydełko zobacz
2017-09-21 12:31 Jarosław Szydełko zobacz
2016-09-30 08:41 Jarosław Szydełko zobacz
2016-02-10 20:27 Jarosław Szydełko zobacz
2015-11-03 17:31 Jarosław Szydełko zobacz
2015-09-17 08:48 Jarosław Szydełko zobacz
2014-10-31 14:21 Jarosław Szydełko zobacz
2014-09-17 08:48 Jarosław Szydełko zobacz
2014-09-05 08:32 Jarosław Szydełko zobacz
2014-05-29 13:37 Jarosław Szydełko zobacz
2014-04-24 15:24 Jarosław Szydełko zobacz
2013-09-23 14:39 Jarosław Szydełko zobacz
2012-10-30 16:54 Jarosław Szydełko zobacz
2012-02-15 09:06 Jarosław Szydełko zobacz
2012-02-02 18:36 Jarosław Szydełko zobacz
2012-02-02 12:03 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 4301