Dyrekcja
dyrektor - Senger Marzanna
wicedyrektor ds. wychowawczych - Agata Żylewska
wicedyrektor ds. dydaktycznych – Baszyński Radosław
Kadra pedagogiczna
nauczyciel oddziału przedszkolnego: Kita Alicja, język angielski - Jaździewska Paulina, religia - Plewka Alicja
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Fusiarz-JankiewiczDaria , Krawczyk Ewelina, Opara Bogumiła, Pezowicz Agnieszka,Siroń Maja,Wojciechowska Krystyna , Wojdak Agnieszka, Wiśiowska- Słobodzian Alicja, Żylewska Agata
nauczyciele języka polskiego: Klimaszewska Alina, Komorowska Dorota, Makara Monika, Stanicka-Wojciechowska Dorota,
nauczyciele języka angielskiego: Andrearczyk Magdalena, Cendrowska Ewelina,Jaździewska Paulina, Matkovska-Straus Vanda, Pezowicz Agnieszka, Shtainke Viktoriia
nauczyciele języka niemieckiego: Chmielewska Anna, Piotrowska Anna,
nauczyciele historii: Jaździewska Paulina, Szymańska Anna, Tarabuła Joanna
nauczyciele matematyki: Baszyński Radosław, Łukasiewicz Iwona, Rój Joanna, Zalewska Ewa
nauczyciele przyrody/biologii: Gąsiorowska Anna, Szeląg Aleksandra
nauczyciel geografii: Gąsiorowska Anna
nauczyciel fizyki: Baszyński Radosław, Sołtys Zdzisław
nauczyciel chemii: Łukasiewicz Iwona, Skrzydlewska-Kucharczyk Małgorzata
nauczyciel muzyki: Młynarczak Sławomir
nauczyciel plastyki: Chochulska Joanna
nauczyciel techniki: Koźlińska Mirosława
nauczyciele informatyki: Bąk Henryk, Burzyńska Anna, Klimaszewska Alina, Kostowiecki Łukasz
nauczyciele wychowania fizycznego: Frieske Jarosław, Guźniczak Robert, Jaszcz Katarzyna, Kostowiecki Łukasz, Wierzbicki Gracjan,
nauczyciele religii: Frieske Jarosław, Plewka Alicja, Wójcicki Adam
nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa: Opara Bogumiła
nauczyciel wiedzy o społeczeństwie: Szymańska Anna
nauczyciel doradztwa zawodowego: Fusiarz- Jankiewicz Daria
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie: Wojdak Agnieszka
logopedzi: Chochulska Joanna, Kolasa Krystyna, Siejak Agnieszka
nauczyciel biblioteki: Pokora Jolanta, Senger Marzanna, Wiśniowska-Słobodzian Alicja
wychowawcy świetlicy: Chochulska Joanna, Frieske Jarosław, Młynarczak Sławomir, Musielak Helena, Szymańska Anna, Urbańska Agnieszka, Wojciechowska Krystyna
pedagog szkolny: Szabłowska Grażyna
psycholog: Świderska Malwina
pedagog specjalny: Kita Alicja
nauczyciele wspomagający: Kochanowska Halina, Kukla- Węgrzyn Monika, Proszyk Ewa, Samborska Elżbieta, Siejak Agnieszka, Skrzydlewska-Kucharczyk Małgorzata, Urbańska Agnieszka
Terapeuci pedagogiczni: Cendrowska Ewelina, Cieślik Izabela, Fusiarz- Jankiewicz Daria, Pezowicz Agnieszka, Skrzydlewska- Kucharczyk Małgorzata
Kadra administracji
dyrektor - Marzanna Senger
główna księgowa - Bożena Nisztuk-Domina
sekretarz szkoły - Estera Tuszewska
specjalista do spraw BHP – Urszula Szymanowska
główny specjalista ds. kadr i płac - Elżbieta Tadla
kierownik gospodarczy - Urszula Szymanowska
dietetyk-intendent - Ewa Iwańska
starszy referent- Kamińska Anna
Funkcje społeczne
społeczny inspektor pracy - Robert Guźniczak
koordynator ds. p-poż. - Robert Guźniczak
Autor: | Radosław Baszyński |
Odpowiada: | Marzanna Senger |
Wytworzył: | Radosław Baszyński |
Data ostatniej zmiany: | 2024-02-01 12:08:40 |
Odwiedzin na stronie: | 10642 |