Archwium - Kadra
Dyrekcja
dyrektor - Senger Marzanna
wicedyrektor ds. wychowawczych - Szabłowska Grażyna
wicedyrektor ds. dydaktycznych – Paweł Miłaszewski
Kadra pedagogiczna
nauczyciel oddziału przedszkolnego: Kita Alicja, język angielski - Pezowicz Agnieszka, religia - Plewka Alicja
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Bogusz Danuta, Krawczyk Ewelina, Kochanowska Halina, Koźlińska Mirosława, Opara Bogumiła, Siroń Maja, Wojciechowska Krystyna,Wojdak Agnieszka, Żylewska Agata, Pezowicz Agnieszka
nauczyciele języka polskiego: Klimaszewska Alina, Komorowska Dorota, Musielak Helena, Stanicka-Wojciechowska Dorota, Monika Makara, Joanna Rój, Magdalena Owsiańska
nauczyciele języka angielskiego: Andrearczyk Magdalena, Cendrowska Ewelina, Pezowicz Agnieszka, Shtainke Viktoriia, Jaździewska Paulina, Matkovska-Straus Vanda,
nauczyciele języka niemieckiego: Chmielewska Anna, Jabłońska Paulina, Piotrowska Anna,
nauczyciele historii: Szymańska Anna, Tarabuła Joanna, Jaździewska Paulina
nauczyciele matematyki: Baszyński Radosław, Kujawa Małgorzata, Łukasiewicz Iwona, Miłaszewski Paweł, Ewa Zalewska, Jarosław Szydełko
nauczyciele przyrody/biologii: Gąsiorowska Anna, Szeląg Aleksandra
nauczyciel geografii: Gąsiorowska Anna
nauczyciel fizyki: Baszyński Radosław
nauczyciel chemii: Łukasiewicz Iwona
nauczyciel muzyki: Młynarczak Sławomir
nauczyciel plastyki: Joanna Chochulska
nauczyciel techniki: Chochulska Joanna, Koźlińska Mirosława
nauczyciele informatyki: Klimaszewska Alina, Kostowiecki Łukasz, Wiolleta Zwolińska
nauczyciele wychowania fizycznego: Bogdański Adam, Guźniczak Robert, Jaszcz Katarzyna, Kostowiecki Łukasz, Srokowska Krystyna, Wierzbicki Gracjan
nauczyciele religii: Baczyński Tomasz, Burzyńska Anna, Frieske Jarosław, Plewka Alicja
nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa: Opara Bogumiła
nauczyciel wiedzy o społeczeństwie: Dorota Komorowska
nauczyciel doradztwa zawodowego: Żylewska Agata
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie: Kochanowska Halina
logopedzi: Jabłońska Paulina, Kolasa Krystyna
nauczyciel biblioteki: Senger Marzanna, Alicja Wiśniowska-Słobodzian, Jolanta Pokora
wychowawcy świetlicy: Frieske Jarosław, Jaździewska Paulina, Matkovska-Straus Vanda, Musielak Helena, Młynarczak Sławomir, Kita Alicja, Krawczyk Ewelina, Siroń Maja, Wojciechowska Krystyna, Wojdak Agnieszka, Alicja Wiśniowska-Słobodzian, Anna Szymańska, Krystyna Srokowska, Magdalena Andrearczyk, Agnieszka Pezowicz
pedagog szkolny: Szabłowska Grażyna
nauczyciele wspomagający: Fusiarz-Jankiewicz Daria, Samborska Elżbieta, Skrzydlewska-Kucharczyk Małgorzata, Urbańska Agnieszka, Proszyk Ewa
Kadra administracji
dyrektor - Marzanna Senger
główna księgowa - Bożena Nisztuk-Domina
sekretarz szkoły - Estera Tuszewska
specjalista do spraw BHP – Urszula Szymanowska
główny specjalista ds. kadr i płac - Elżbieta Tadla
kierownik gospodarczy - Urszula Szymanowska
dietetyk-intendent - Ewa Iwańska
referent- Kamińska Anna
Funkcje społeczne
społeczny inspektor pracy - Dorota Stanicka-Wojciechowska
koordynator ds. p-poż. - Robert Guźniczak
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Paweł Miłaszewski |
Odpowiada: | Paweł Miłaszewski |
Wytworzył: | Paweł Miłaszewski |
Data ostatniej zmiany: | 2022-02-17 08:12:36 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 10650 |