dyrekcja
dyrektor - Senger Marzanna
wicedyrektor ds wychowawczych - Szabłowska Grażyna
wicedyrektor ds dydaktycznych - Szydełko Jarosław
kadra pedagogiczna:
nauczyciel oddziału przedszkolnego: Kita Alicja, język angielski - Shteinke Viktoriia, religia - Plewka Alicja
nauczyciele nauczania zintegrowanego: Bogusz Danuta, Gabrukiewicz Małgorzata, Gaweł Joanna, Krawczyk Ewelina, Kochanowska Halina, Koźlińska Mirosława, Opara Bogumiła, Samborska Elżbieta, Siroń Maja, Wojciechowska Krystyna,Żylewska Agata
nauczyciele języka polskiego: Klimaszewska Alina, Komorowska Dorota, Musielak Helena,Piotrowska Barbara, Stanicka-Wojciechowska Dorota,
nauczyciele języka angielskiego: Andrearczyk Magdalena, Mrozowska Izabela, Shtainke Viktoriia, Wojdak Kamil
nauczyciel języka muzyki: Młynarczak Sławomir
nauczyciel języka niemieckiego: Kryńska Anna, Piotrowska Anna,
nauczyciele historii: Szymańska Anna, Tarabuła Joanna
nauczyciele matematyki: Baszyński Radosław, Kujawa Małgorzata, Łukasiewicz Iwona, Waliszek Barbara
nauczyciele przyrody/bilogii: Gąsiorowska Anna, Kujawa Małgorzata, Nawrocka Elżbieta, Proszyk Ewa
nauczyciel geografii: Gąsiorowska Anna
nauczyciel fizyki: Łuczkowska Anna
nauczyciel techniki/zajęć technicznych: Koźlińska Mirosława
nauczyciele informatyki/zajęć komputerowych w kl.4-7 : Klimaszewska Alina, Opara Bogumiła, Szydełko Jarosław
nauczyciele wychowania fizycznego: Bogdański Adam, Guźniczak Robert, Jaszcz Katarzyna, Kostowiecki Łukasz, Srokowska Krystyna, Wierzbicki Gracjan
nauczyciele religii: Burzyńska Anna, Dereń Stanisław, Plewka Alicja
nauczyciel plastyki: Siroń Maja, Kochanowska Halina, Krawczyk, Ewelina, Żylewska Agata
logopedzi: Burzmińska Karolina, Senger Marzanna
nauczyciel biblioteki: Proszyk Ewa
wychowawcy świetlicy: Gaweł Joanna, Kita Alicja, Krawczyk Ewelina, Młynarczak Sławomir, Musielak Helena, Samborska Elżbieta, Tarabuła Joanna, Wojciechowska Krystyna,
pedagog szkolny: Szabłowska Grażyna
psycholog szkolny: Cieślak Bartłomiej
kadra administracji
dyrektor - Marzanna Senger
główna księgowa - Bożena Nisztuk
sekretarz szkoły/starszy inspektor BHP: Marzena Kowalewska
główny specjalista ds. kadr i płac - Elżbieta Tadla
kierownik gospodarczy - Urszula Szymanowska
dietetyk-intendent - Ewa Iwańska
Funkcje społeczne:
społeczny inspektor pracy - Dorota Stanicka-Wojciechowska
koordynator ds. p-poż. - Robert Guźniczak
Autor: | Jarosław Szydełko |
Odpowiada: | Jarosław Szydełko |
Wytworzył: | Jarosław Szydełko |
Data ostatniej zmiany: | 2018-09-18 09:16:37 |
Odwiedzin na stronie: | 10662 |