dyrekcja
dyrektor - Senger Marzanna
wicedyrektor ds wychowawczych - Szabłowska Grażyna
wicedyrektor ds dydaktycznych - Szydełko Jarosław
kadra pedagogiczna:
nauczyciel oddziału przedszkolnego: Kita Alicja, język angielski - Pezowicz Agnieszka, religia - Plewka Alicja
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Bogusz Danuta, Gabrukiewicz Małgorzata, Krawczyk Ewelina, Kochanowska Halina, Koźlińska Mirosława, Opara Bogumiła, Siroń Maja, Wojciechowska Krystyna,Wojdak Agnieszka, Żylewska Agata
nauczyciele języka polskiego: Brzezińska Ilona, Klimaszewska Alina, Komorowska Dorota, Musielak Helena,Piotrowska Barbara, Stanicka-Wojciechowska Dorota,
nauczyciele języka angielskiego: Andrearczyk Magdalena, Cendrowska Ewelina, Mrozowska Izabela, Pezowicz Agnieszka, Shtainke Viktoriia
nauczyciel języka muzyki: Młynarczak Sławomir
nauczyciel języka niemieckiego: Chmielewska Anna, Jabłońska Paulina, Piotrowska Anna,
nauczyciele historii: Szymańska Anna, Tarabuła Joanna
nauczyciele matematyki: Baszyński Radosław, Kujawa Małgorzata, Łukasiewicz Iwona, Miłaszewski Paweł
nauczyciele przyrody/biologii: Gąsiorowska Anna, Szeląg Aleksandra
nauczyciel geografii: Gąsiorowska Anna
nauczyciel fizyki: Baszyński Radosław
nauczyciel techniki: Chochulska Joanna
nauczyciele informatyki: Klimaszewska Alina, Kostowiecki Łukasz, Szydełko Jarosław
nauczyciele wychowania fizycznego: Bogdański Adam, Guźniczak Robert, Jaszcz Katarzyna, Kostowiecki Łukasz, Srokowska Krystyna, Wierzbicki Gracjan
nauczyciele religii: Baczyński Tomasz, Burzyńska Anna, Frieske Jarosław, Plewka Alicja
nauczyciel plastyki: Chochulska Joanna
logopedzi: Jabłońska Paulina, Kolasa Krystyna,
nauczyciel biblioteki: Brzezińska Ilona, Proszyk Ewa, Senger Marzanna
wychowawcy świetlicy: Frieske Jarosław, Jaździewska Paulina, Matkovska-Straus Vanda, Musielak Helena, Młynarczak Sławomir, Kita Alicja, Krawczyk Ewelina, Siroń Maja, Wojciechowska Krystyna, Wojdak Agnieszka
pedagog szkolny: Szabłowska Grażyna
psycholog szkolny: Buchuta Marta
nauczyciel wspomagający: Fusiarz-Jankowiak Daria, Samborska Elżbieta, Skrzydlewska-Kucharczyk Małgorzata, Urbańska Agnieszka
kadra administracji
dyrektor - Marzanna Senger
główna księgowa - Bożena Nisztuk-Domina
sekretarz szkoły/starszy inspektor BHP - Marzena Kowalewska
główny specjalista ds. kadr i płac - Elżbieta Tadla
kierownik gospodarczy - Urszula Szymanowska
dietetyk-intendent - Ewa Iwańska
kancelista - Estera Tuszewska
Funkcje społeczne:
społeczny inspektor pracy - Dorota Stanicka-Wojciechowska
koordynator ds. p-poż. - Robert Guźniczak
Autor: | Jarosław Szydełko |
Odpowiada: | Jarosław Szydełko |
Wytworzył: | Jarosław Szydełko |
Data ostatniej zmiany: | 2020-09-16 09:45:12 |
Odwiedzin na stronie: | 10664 |