Dyrekcja
mgr Grzegorz Bortnowski mgr Lucyna Bała mgr Joanna Giedrys
|
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Justyna Mklaszewska-Polcyn - wychowawca oddziału 1d mgr Małgorzata Kowalska-Płuciś - wychowawca oddziału 2b mgr Anna Holc - wychowawca oddziału 3d mgr Anna Rydzyńska - wychowawca oddziału 1a mgr Wanda Doering-Czyrzniewska - wychowawca oddziału 3c mgr Agnieszka Lewandowska - wychowawca oddziału 2a mgr Katarzyna Niedlich - wychowawca oddziału 2c mgr Wiesława Lassota - wychowawca oddziału 2d mgr Mariola Kubiak - wychowawca oddziału 3a mgr Violetta Artka-Pasternak - wychowawca oddziału 3b mgr Kazimiera Konczal - wychowawca oddziału 1c
mgr Dorota Hoffmann - wychowawca oddziału 1 b mgr Aleksandra Dziemecka - wychowawca oddziału 1e
|
Język polski
mgr Małgorzata Luter - wychowawca oddziału 7d mgr Małgorzata Gawrońska - wychowawca oddziału 7f mgr Alina Dyrda mgr Dorota Olszewska-Sioma mgr Alicja Lorek - wychowawca oddziału 8f mgr Anna Olszewska - wychowawca oddziału 7b mgr Dorota Salińska - wychowawca oddziału 5a
|
Historia, WOS
mgr Ewa Iwaszkiewicz - wychowowca oddziału 6b mgr Marta Błaszkiewicz - wychowawca oddziału 8d mgr Alicja Lorek - wychowawca oddziału 8f
|
Język angielski
mgr Chtioui Mahfoudh mgr Małgorzata Niedzielska - wychowawca oddziału 5c mgr Joanna Rybicka-Lewandowska - - wychowawca oddziału 8b mgr Izabela Sadowska - wychowawca oddziału 4e
|
Język niemiecki
mgr Małgorzata Luter - wychowawca oddziału 7d mgr Kamila Szarszewska - wychowowca oddziału 6a
|
Język francuski
mgr Katarzyna Major - kierownik świetlicy
|
Matematyka
mgr Dorota Chodera - wychowawca oddziału 8e mgr Grzegorz Bortnowski - dyrektor szkoły mgr Ewelina Eggert mgr Robert Krepel mgr Katarzyna Skopińska-Biełat - wychowawca oddziału 4c mgr Dorota Wadowska - wychowawca oddziału 8c
|
Geografia
mgr Iwona Walecka - wychowawca oddziału 4d
|
Fizyka
mgr Arkadiusz Piątkowski - wychowawca oddziału 7e
|
Chemia
mgr Beata Maciejewska mgr Arkadiusz Piątkowski - wychowawca oddziału 7e
|
Biologia, Przyroda, Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Monika Borzych mgr Joanna Giedrys - wicedyrektor mgr Iwona Walecka - wychowawca oddziału 4d mgr Beata Maciejewska
|
Informatyka
mgr Lucuna Bała - wicedyrektor mgr Karina Torlińska - wychowawaca oddziału 7a mgr Robert Krepel mgr Grażyna Bortnowska
|
Plastyka, Muzyka, Zajęcia artystyczne
mgr Irena Szczurko - wychowawca oddziału 5d mgr Dorota Szymeczko - wychowawca oddziału 5b
|
Technika
mgr Karina Torlińska - wychowawca oddziału 7a mgr Kamila Szarszewska - wychowawca oddziału 6a
|
Religia
mgr Beata Matros s. mgr Halina Wojtkiewicz ks. mgr Krzysztof Rożynkowski s. mgr Urszula Ptasińska
|
Wychowanie fizyczne
mgr Ewa Ruszkowska mgr Katarzyna Bednarkiewicz mgr Anna Górecka mgr Elżbieta Bieżuńska - wychowowca oddziału 4b mgr Iwona Borkowska - wychowawca oddziału 8a mgr Dorota Dawid mgr Bartłomiej Jackiewicz mgr Marek Kociuba mgr Andrzej Kondrat mgr Mariusz Kopański - wychowawca oddziału 4a mgr Bartosz Nienartowicz mgr Marek Piór mgr Łukasz Schmidt
mgr Izabela Góralska
|
Świetlica
mgr Katarzyna Major mgr Anna Kolba mgr Robert Krepel mgr Anna Menzel mgr Małgorzata Kowalska-Płuciś mgr Kazimiera Konczal mgr Wiesława Lassota mgr Mariola Kubiak mgr Dorota Dawid mgr Iwona Borkowska
|
Biblioteka
mgr Katarzyna Cisek mgr Natalia Poray
|
Pedagog mgr Anna Żak-Malinowska Psycholog mgr Zuzanna Kotewicz
Nauczyciel wspomagający mgr Iwona Wilewska mgr Anna Kolba
|