Biuletyn Informacji Publicznej
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego
drukuj

Archwium - Kadra

lp.

Nazwisko

Imię

Przedmiot 

1.      

Bodzek

Monika

 surdopedagogika

2.      

Borkowicz

Beata

 religia

3.      

Delawska

Dorota

 historia, wiedza o społeczeństwie

4.      

Dudek

Daria

 informatyka, nauczyciel bibliotekarz

5.      

Gacka

Danuta

 matematyka

6.      

Gasiulewicz

Leszek

 historia i społeczeństwo, historia

7.      

Gąsior-Tomanek

Agnieszka

 j. angielski, j. hiszpański

8.      

Habrajska

Ewa

 chemia, geografia, wiedza o kulturze

9.      

Handzlik

Jadwiga

 pedagog szkolny

10.            

Jędrusik

Dominika

 podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce

11.            

Kostarczyk-Tomecka

Anna

  historia, wiedza o społeczeństwie

12.            

Krzysztofik

Agata

  historia, wiedza o społeczeństwie

13.            

Ligocka

Dorota

 wychowanie fizyczne

14.            

Łapaj-Guiamaraes

Iwona

 j.rosyjski

15.            

Mendakiewicz Gral

Lidia

 j. niemiecki

16.            

Miracka

Izabela

 psycholog szkolny

17.            

Nowatkowska-Waluga

Anna

 biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

18.            

Patyk Płuciennik

Barbara

 historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie, historia

19.            

Pawłowska

Justyna

 wychowanie do zycia w rodzinie

20.            

Pichura

Jan

 matematyka, informatyka, fizyka

21.            

Piechaczek

Krzysztof

 bezpieczeństwo wewnętrzne

22.            

Pytlik

Marcin

 wychowanie fizyczne

23.            

Rutkowska-Pędzijska

Iwona

 j. niemiecki

24.            

Rutowski

Tomasz

 informatyka

25.            

Stasz

Adam

 fizyka, matematyka

26.            

Strzelczyk

Marta

 j. angielski

27.            

Szkaradek

Sabina

 j. polski

28.            

Szwestka

Michał

 edukacja prawna

29.            

Śmiech

Joanna

 j. angielski

30.            

Tupaj

Sławomir

 religia

31.            

Wawrzynek

Dominika

 zajęcia artystyczne, plastyka

32.            

Wereszczyńska

Monika

 j. polski

33.            

Witko

Justyna

 geografia

34.            

Zając

Wioletta

 pedagog szkolny, zajecia techniczne

35.            

Zielińska

Sylwia

 j. angielski

lp.

Nazwisko

Imię

 

1.      

Bodzek

Monika

 

2.      

Borkowicz

Beata

 

3.      

Delawska

Dorota

 

4.      

Dudek

Daria

 

5.      

Gacka

Danuta

 

6.      

Gasiulewicz

Leszek

 

7.      

Gąsior-Tomanek

Agnieszka

 

8.      

Habrajska

Ewa

 

9.      

Handzlik

Jadwiga

 

10.            

Jędrusik

Dominika

 

11.            

Kostarczyk-Tomecka

Anna

 

12.            

Krzysztofik

Agata

 

13.            

Ligocka

Dorota

 

14.            

Łapaj-Guiamaraes

Iwona

 

15.            

Mendakiewicz Gral

Lidia

 

16.            

Miracka

Izabela

 

17.            

Nowatkowska-Waluga

Anna

 

18.            

Patyk Płuciennik

Barbara

 

19.            

Pawłowska

Justyna

 

20.            

Pichura

Jan

 

21.            

Piechaczek

Krzysztof

 

22.            

Pytlik

Marcin

 

23.            

Rutkowska-Pędzijska

Iwona

 

24.            

Rutowski

Tomasz

 

25.            

Stasz

Adam

 

26.            

Strzelczyk

Marta

 

27.            

Szkaradek

Sabina

 

28.            

Szwestka

Michał

 

29.            

Śmiech

Joanna

 

30.            

Tupaj

Sławomir

 

31.            

Wawrzynek

Dominika

 

32.            

Wereszczyńska

Monika

 

33.            

Witko

Justyna

 

34.            

Zając

Wioletta

 

35.            

Zielińska

Sylwia

 

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Iwona Szkaradek
Odpowiada:Iwona Szkaradek
Wytworzył:Iwona Szkaradek
Data ostatniej zmiany:2018-03-16 10:51:26
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 820