Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa Nr 4 im I. Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii
drukuj

Kadra

1. Jerzy Kołodziejczyk - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki

2. Sławomir Czerniak - zastępca dyrektora, nauczyciel wychowania fizycznego

3. Jolanta Cichoń-Pasternak - zatępca dyrektora szkoły, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

4. Jolanta Mazur - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, chemii

5. Danuta Bezczyńska - pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

6. Jadwiga Sikora - pedagog

7. Beata Wydmuch-Mruk - psycholog

8. Justyna Kurdyś - logopeda

9. Edyta Bartoszewicz-Iłowiecka - nauczyciel edukacji przedszkolnej

10.  Beata Biernacka - pedagog specjalny

11. Dorota Bogdzińska - nauczyciel języka polskiego

12. Marzena Brożyńska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

13. Brzezińska Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

14. Anna Chojnacka - nauczyciel kształcenia wczesnoszkolnego

15. Alicja Czarnocka - nauczyciel wspomagający

16. Ewa Drobik - nauczyciel języka angielskiego

17. Natalia Dukiewicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

18. Anna Finik - nauczyciel katecheta

19. Małgorzata Gąsior - nauczyciel bibliotekarz

20. Damian Górecki - nauczyciel katecheta

21. Małgorzata Jankowiak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

22. Marek Jaszczowski - nauczyciel informatyki

23. Izabela Kałkowska - nauczyciel języka niemieckiego

24. Szymon Kecler - nauczyciel wychowania fizycznego

25. Edyta Kieler - nauczyciel matematyki

26. Alicja Koss-Chłopik - nauczyciel języka polskiego

27. Elżbieta Kowalska - nauczyciel przyrody

28. Andrzej Kozłowski - nauczyciel wychowania fizycznego

29. Katarzyna Krajcer - nauczyciel edukacji przedszkolnej

30. Krzeczkowska Urszula - nauczyciel biologii

31. Katarzyna Kubiak - nauczyciel języka angielskiego i matematyki

32. Anna Kuczyńska - nauczyciel języka polskiego

33. Beata Kurowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

34. Jan Laskowski - nauczyciel historii i wos

35. Izabella Marczukiewicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

36. Agnieszka Mazurkiewicz - nauczyciel języka angielskiego

37. Leszek Mączyński - nauczyciel fizyki

38. Joanna Mądrzyk - nauczyciel edukacji przedszkolnej

39. Urszula Mehal - nauczyciel geografii i matematyki

40. Mirosława Najdowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

41. Iwona Nowak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

42. Patrycja Ogrodowczyk-Mikuś - nauczyciel matematyki

43. Wojciech Oleszczuk - nauczyciel wychowania fizycznego

44. Wioletta Pietras - wychowawca świetlicy

45. Katarzyna Pożarycka - nauczyciel bibliotekarz

46. Justyna Przepióra - nauczyciel chemii

47. Danuta Radecka - nauczyciel katecheta

48. Zuzanna Różańska - nauczyciel historii

49. Andrzej Samulak - nauczyciel języka angielskiego

50. Dariusz Skoneczny - nauczyciel wychowania fizycznego

51. Marta Sobieralska - nauczyciel edukacji przedszkolnej

52. Elżbieta Soja - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

53. Barbara Spalona - nauczyciel informatyki

54. Waldemar Stasiak - nauczyciel języka angielskiego

55. Małgorzata Stawińska - nauczyciel przyrody i biologii

56. Magdalena Struglińska - nauczyciel języka angielskiego

57. Aneta Strychalska - nauczyciel wspomagający

58. Donata Szczepankiewicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

59. s. Marzena Sztorc - nauczyciel katecheta

60. Dorota Śnigurowicz - nauczyciel historii i języka polskiego

61. Agata Tomczyk-Krzysica - nauczyciel muzyki i plastyki

62. Joanna Tyczko - pedagog specjalny, nauczyciel języka polskiego

63. Mariola Walas - nauczyciel edukacji przedszkolnej

64. Anna Wasilewska - nauczyciel języka polskiego

65. Kaja Wegner - nauczyciel edukacji przedszkolnej

66. Anetta Wilhelm - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

67. Sylwia Witaszek - nauczyciel wychowania fizycznego

68. Natasza Wójtowicz - wychowawca świetlicy

69. Marzena Wyczkowska - nauczyciel języka polskiego

70. Aleksandra Wróblewska - nauczyciel matematyki

71. Magdalena Zawada - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki

72. Renata Zborowska - nauczyciel muzyki i plastyki

73. Barbara Zemlik - nauczyciel matematyki

74. Karolina Zuterek - wychowawca świetlicy

75. Paulina Błażejczak-Bogucka - neuczyciel edukacji przedszkolnej

76. Joanna Żminda - nauczyciel edukacji przedszkolnej

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:J.Kołodziejczyk
Odpowiada:J.Kołodziejczyk
Wytworzył:J.Kołodziejczyk
Data ostatniej zmiany:2021-03-31 13:07:06

Archiwum

Data Autor
2019-10-24 15:14 J.Kołodziejczyk zobacz
2013-03-25 15:11 J.Kołodziejczyk zobacz
2012-10-17 12:30 J.Kołodziejczyk zobacz
2011-11-07 15:59 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 4560