drukuj

Dyrekcja

Władze Uczelni


Organy jednoosobowe:

JM REKTOR prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz fot.Marcin Wieczorek halocieszyn.pl

JM REKTOR
prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz
zdacko@wsb.edu.pl

 

 

Kanclerz mgr Barbara Pikiewicz

Kanclerz
mgr Barbara Pikiewicz

 Marek Walancik

Prorektor ds. Kształcenia

i Współpracy z Zagranicą

Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych,

prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

kszczepanska@wsb.edu.pl

Prorektor ds. Nauki

prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik

mwalancik@wsb.edu.pl

Prorektor ds. Wdrożeń  i Innowacji  dr inż. Piotr Pikiewicz

Prorektor ds. Wdrożeń

i Innowacji

dr inż. Piotr Pikiewicz

ppikiewicz@wsb.edu.pl

Prorektor ds. Rozwoju

i Spraw Studenckich
p.o. Dziekana Wydziału
Zamiejscowego w Krakowie

dr Marcin Lis

mlis@wsb.edu.pl 

 

 

        

p. o. Dziekana Wydziału
Zamiejscowego

w Cieszynie

 prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

kszczepanska@wsb.edu.pl

 

 

Dziekan Wydziału
Zamiejscowego

w Żywcu

dr Bogusław Wyleciał

bwylecial@wsb.edu.pl

 

Prodziekan  dr Rafał Rębilas

Prodziekan  mgr Dominik Penar

Prodziekan

dr Rafał Rębilas
rrebilas@wsb.edu.pl

 

Prodziekan

dr Paulina Głowacka
pglowacka@wsb.edu.pl

Prodziekan

ds. kształcenia ustawicznego

mgr Dominik Penar
dpenar@wsb.edu.pl

Dr Adrianna Siostrzonek-Sergiel

Prodziekan  dr Sabina Ratajczak

 ...

Prodziekan

Dr Adrianna Siostrzonek-Sergiel

asiostrzonek@wsb.edu.pl


p .o. Prodziekana

Wydziału 
Zamiejscowego

w Cieszynie

dr Sabina Ratajczak
sabina.ratajczak@wsb.edu.pl

 

... 

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Grzegorz Adam
Odpowiada:Joanna Urbańska
Wytworzył:Grzegorz Adam
Data ostatniej zmiany:2017-06-19 11:08:05

Archiwum

Data Autor
2017-06-19 11:06 Grzegorz Adam zobacz
2017-06-19 11:05 Grzegorz Adam zobacz
2013-05-17 10:58 Grzegorz Adam zobacz
2013-05-17 10:58 Grzegorz Adam zobacz
2012-12-05 15:02 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 102