drukuj

Władze Akademii WSB

Władze Uczelni


Organy jednoosobowe:

 

JM REKTOR prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz fot.Marcin Wieczorek halocieszyn.pl


JM REKTOR

dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB
zdacko@wsb.edu.pl

 
Kanclerz mgr Barbara Pikiewicz

Kanclerz

mgr Barbara Pikiewicz

 Prodziekan  dr Rafał Rębilas

Prorektor ds. Nauki i Kształcenia,

Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych,

p.o Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, prof. AWSB

kszczepanska@wsb.edu.pl 

Prorektor ds. Współpracy
z Zagranicą

dr Rafał Rębilas

rrebilas@wsb.edu.pl

   Prorektor ds. Wdrożeń  i Innowacji  dr inż. Piotr Pikiewicz

      

Prorektor ds. Wdrożeń
i Innowacji
dr inż. Piotr Pikiewicz
ppikiewicz@wsb.edu.pl

Prorektor ds. Studenckich
i Współpracy z Otoczeniem
dr Marcin Lis
mlis@wsb.edu.pl

  Prodziekan  dr Sabina Ratajczak 

Prodziekan dr inż. Karolina Lubieniecka-Kocoń    

Prorektor ds. Rozwoju
Dyrektor Centrum Jakości
i Innowacji

dr Sabina Ratajczak sabina.ratajczak@wsb.edu.pl

Prodziekan

ds. Kształcenia
mgr Agnieszka Szostak

aszostak@wsb.edu.pl

Prodziekan  dr Rafał Rębilas

Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych
dr Janusz Cichy
jcichy@wsb.edu.pl

Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych
dr Paulina Głowacka pglowacka@wsb.edu.pl

 Agnieszka Dymek

   

Prodziekan Wydziału Nauk
Stosowanych
mgr Agnieszka Dymek
adymek@wsb.edu.pl

Prodziekan ds. Kształcenia 

Ustawicznego

mgr Dominik Penar

 dpenar@wsb.edu.pl

 

Dziekan Wydziału 

Zamiejscowego w Żywcu

dr Bogusław Wyleciał

bwylecial@wsb.edu.pl

 

Dziekan Wydziału Zamiejscowego

w Krakowie

dr inż. Rafał Karaś

 rkaras@wsb.edu.pl

 Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie mgr Edyta Nowak-Żółty

Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie mgr Regina Bogaczyk

Prodziekan Wydziału Zamiejscowego
w Cieszynie
dr Edyta Nowak-Żółty 
ezolty@wsb.edu.pl

Prodziekan Wydziału Zamiejscowego
w Cieszynie
mgr Regina Bogaczyk rbogaczyk@wsb.edu.pl

 

Organami kolegialnymi uczelni jest Senat i Rady Wydziałów.

Podstawowymi jednostkami organizacyjnymi Akademii WSB są: 

  • Wydział Nauk Stosowanych;
  • Wydział Zamiejscowy w Cieszynie;
  • Wydział Zamiejscowy w Olkuszu;
  • Wydział Zamiejscowy w Krakowie;
  • Wydział Zamiejscowy w Żywcu.

Osoby odpowiedzialne

Autor:Joanna Urbańska
Odpowiada:Joanna Urbańska
Wytworzył:Grzegorz Adam
Data ostatniej zmiany:2019-06-12 17:38:29

Archiwum

Data Autor
2019-06-11 15:37 Joanna Urbańska zobacz
2019-06-11 15:32 Joanna Urbańska zobacz
2019-06-11 15:02 Joanna Urbańska zobacz
2018-05-07 10:04 Joanna Urbańska zobacz
2017-12-07 16:07 Joanna Urbańska zobacz
2017-12-07 15:51 Grzegorz Adam zobacz
2017-12-07 15:45 Grzegorz Adam zobacz
2017-12-07 15:43 Grzegorz Adam zobacz
2017-06-19 11:08 Grzegorz Adam zobacz
2017-06-19 11:06 Grzegorz Adam zobacz
2017-06-19 11:05 Grzegorz Adam zobacz
2013-05-17 10:58 Grzegorz Adam zobacz
2013-05-17 10:58 Grzegorz Adam zobacz
2012-12-05 15:02 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 1750