Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
drukuj

Kadra

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
rok szkolny 2019/2020

JERZY RESICKI - historia
ELEONORA LEWALSKA - plastyka, kształcenie  specjalne

Wioletta BĄCZEK - SAMULEWICZ - matematyka
Lucyna BEN NASR - język angielski
Marzena CIEPLAK - biblioteka szkolna, nauczyciel wspomagający   
Andrzej CZEPEK - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa 

Adrianna DĄBKOWSKA – edukacja wczesnoszkolna

Dominika DEMBIEŃSKA- język niemiecki, język angielski
Anna DEMBOWSKA - edukacja  wczesnoszkolna (zwolninie lekarskie)
Magdalena EWERTOWSKA - matematyka, chemia

Malwina FRYC- GIZIŃSKA – wychowanie przedszkolne, wychowawca w świetlicy szkolnej 

Agnieszka GEHRKE- logopeda

Zbigniew GOŁĘBIEWSKI - wychowanie fizyczne, informatyka
Angelika  GOMUŁA - wychowanie przedszkolne 
Jarosław KAMIŃSKI - przyroda, geografia
Anna KASPROWICZ - edukacja wczesnoszkolna (urlop zdrowotny)

Maciej SZYMAŃSKI- język angielski

Iwona KOŁECKA - kształcenie specjalne, pedagog szkolny
Aleksandra MOSSAKOWSKA - wychowanie przedszkolne, wychowawca w świetlicy szkolnej
Magdalena LEMANOWSKA - język polski, wiedza o społeczeństwie
Jolanta JONOWSKA - język polski
Łukasz LESZCZYŃSKI - język angielski

Mariola LEWALSKA - edukacja wczesnoszkolna, 
Elżbieta LEWANDOWSKA – religia

Justyna LEWICKA- oligofrenopedagog, nauczyciel wspomagający 
Liliana LISAKOWSKA – biologia

Justyna MAŁEK-KAMIŃSKA- matematyka, informatyka, fizyka  

Mirosława MAMIŃSKA – edukacja wczesnoszkolna,

Artur MARCFELD- wychowanie fizyczne
Wiesława MARKOWSKA - bibliotekarka, plastyka, nauczyciel wspomagający  
Michalina MĄCZKOWSKA – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy szkolnej
Gizela MOCZADŁO - wychowanie przedszkolne 

ks Robert NARODZONEK - religia
Ewelina NIŚCIGORSKA - BOJARSKA - język polski, język niemiecki, język rosyjski

Katarzyna ORNOWSKA - wychowaca w świetlicy szkolnej

Agnieszka REMPUSZEWSKA- wychowawca w  świetlicy szkolnej (zwolninie lekarskie)

Monika RUCIŃSKA – wychowanie przedszkolne

Marzena RYKACZEWSKA - edukacja wczesnoszkolna 

Zyta SADOWSKA - zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe, informatyka

Paweł SUSZYŃSKI - historia, wychowawca w świetlicy szkolnej 

Joanna SZAJEWSKA- PSIUK- oligofrenopedagog, nauczyciel wspomagający

Hanna SZYMAŃSKA - kształcenie specjalne, muzyka, wychowanie fizyczne 
Irena ŚWIATKOWSKA - przyroda, kształcenie specjalne, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe

Magdalena WIŚNIEWSKA – wychowanie przedszkolne, wychowawca w świetlicy szkolnej 
Katarzyna ZAPAŁOWSKA - edukacja wczesnoszkolna
Danuta ZDUNKOWSKA - edukacja wczesnoszkolna

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Małgorzata Najdrowska
Odpowiada:Małgorzata Najdrowska
Wytworzył:Małgorzata Najdrowska
Data ostatniej zmiany:2020-02-18 11:54:38

Archiwum

Data Autor
2020-02-18 11:54 Małgorzata Najdrowska zobacz
2020-01-30 11:16 Małgorzata Najdrowska zobacz
2019-09-13 12:53 Małgorzata Najdrowska zobacz
2019-09-13 12:53 Małgorzata Najdrowska zobacz
2019-03-05 14:27 Małgorzata Najdrowska zobacz
2019-01-08 11:33 Małgorzata Najdrowska zobacz
2018-10-09 07:52 Małgorzata Najdrowska zobacz
2018-10-09 07:51 Eleonora Lewalska zobacz
2017-10-20 18:37 Eleonora Lewalska zobacz
2017-10-20 18:36 Eleonora Lewalska zobacz
2017-02-27 22:48 Eleonora Lewalska zobacz
2017-02-26 23:12 Eleonora Lewalska zobacz
2017-02-26 23:12 Eleonora Lewalska zobacz
2017-02-26 23:11 Eleonora Lewalska zobacz
2016-03-31 08:36 Eleonora Lewalska zobacz
2016-03-31 08:35 Eleonora Lewalska zobacz
2016-03-31 08:04 Eleonora Lewalska zobacz
2016-03-29 12:33 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 1707