Biuletyn Informacji Publicznej
Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
drukuj

Archwium - INFORMACJE o pracy SOK dot. koronawirusa COVID-19

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie informuje,

że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego

działalność Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie wraz z Filiami: w Cyganach, Chmielowie, Rozalinie i Tarnowskiej Woli (w tym. także Bibliotek i Kina) jest wyłączona z bezpośredniej obsługi Interesantów i Użytkowników do odwołania.

 

Odwołane są również zaplanowane wcześniej wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez SOK a także jakiekolwiek udostępnienia pomieszczeń administrowanych przez SOK.

 

Wszelkie zwroty woluminów bibliotecznych zostają wydłużone o 14 dni od momentu odwołania niniejszych ograniczeń dostępności Bibliotek.

 

Kontakt z Samorządowym Ośrodkiem Kultury jest możliwy przede wszystkim w formie elektronicznej na adres kultura@nowadeba.pl a także listownej i w nagłych wypadkach (np. dostarczenie przesyłki do SOK) telefonicznej w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numerem: +48 600 121 848

 

Informacja o wznowieniu działalności dostępna będzie na stronie internetowej SOK www.kultura.nowadeba.pl

Osoby odpowiedzialne

Autor:Krystian Rzemień
Odpowiada:Krystian Rzemień
Wytworzył:Magdalena Kupiec
Data ostatniej zmiany:2020-03-16 19:00:51
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 783