Archwium - Kadra pedagogiczna
Barbara Przeradzka-Martko - Dyrektor Zespołu Szkół - wiedza o społeczeństwie
Maria Stabrowska - wicedyrektor - historia
Rafał Zachwieja - wicedyrektor - matematyka
Banowski Tadeusz– wiedza o kulturze i przedmioty zawodowe, wychowawca w internacie
Bartkowski Bartłomiej - historia i wychowanie fizyczne
Bączek Aleksandra - matematyka
Borowska Katarzyna - j. angielski
Cybula Karolina - biologia
Deja Elżbieta - j. angielski
Deja Marcin– historia i wiedza o społeczeństwie, przysposobienie obronne
Dembek Anna - religia
Dreszler Aleksandra – historia i wiedza o społeczeństwie
Dreszler Dorota - wychowanie fizyczne
Dziekońska Alina - chemia
Faltynowska Anna - doradca zawodowy i przedmioty zawodowe
Fass Ewa– pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
Główczewska Joanna- nauczyciel bibliotekarz, wiedza o społeczeństwie
Gołdon Małgorzata - przedmioty informatyczne
Grabowska Barbara - j. polski
Grabowska Joanna - podstawy przedsiębiorczości
Haska Justyna - biologia
Jabłońska Anetta - podstawy przedsiębiorczości
Karczewska - Petka Astryda - j. angielski
Kardela Joanna - j. niemiecki
Kędziorska Magdalena - j. polski
Kopiczyńska Alina -historia
Kotkowska Aleksandra - wychowawca w internacie
Kotłowska Katarzyna - j. angielski
Kozłowska Edyta - geografia
Kremska Mariola - matematyka
Ks. Maciejko Jakub - religia
Lewandowska Jadwiga –przysposobienie obronne
Luftmann Joanna - technologia żywienia
Maciejewska Bożena – zajęcia rewalidacyjne
Markuszewski Dariusz - religia
Neumann Mariusz– wychowanie fizyczne
Oelberg Renata - wychowawca w internacie
Orłowska Paulina - biologia
Orzeł Mariusz - j. angielski
Paczkowska Lucyna - j. francuski
Paczkowski Wojciech - przedmioty informatyczne
Patalon Mariola - matematyka
Pełka-Raczkowska Lucyna - j. niemiecki
Piątkowska Katarzyna - matematyka
Piotrowska Ewa - chemia
Psiuk-Dąbrowska Krystyna - przedmioty informatyczne i zawodowe
Pukalska Katarzyna - j. angielski
Resicka Anna - matematyka
Robaczewska Katarzyna - j. angielski
Rogowska Irena - j. polski
Różycki Andrzej - j. niemiecki
Rutkowska Aleksandra - j. niemiecki
Rymer Marlena - wychowanie fizyczne
Siemianowski Bogdan - geografia
Skuzjus Jan - przedmioty zawodowe
Szarek Bożena - j. polski
Szcześniak Elżbieta - j. polski
Szymański Maciej - j. angielski
Światkowski Zbigniew - j. angielski
Tessmer Magdalena - pedagog szkolny, socjologia
Trzcińska Barbara - wychowanie fizyczne
Urbański Marian– fizyka i przedmioty mechaniczne
Wądołowska Alicja - j. polski
Wądołowski Andrzej– fizyka i przedmioty mechaniczne
Witkowska Magda - religia
Wodara Mirosław – przedmioty ekonomiczne
Wolska Anna - j. polski
Wróblewski Robert - religia
Wysocki Remigiusz - nauczyciel bibliotekarz
Zielińska Beata - j. polski
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Dariusz Zieliński |
Odpowiada: | Dariusz Zieliński |
Wytworzył: | Dariusz Zieliński |
Data ostatniej zmiany: | 2012-06-01 10:47:49 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 5282 |