Archwium - Kadra pedagogiczna
Barbara Przeradzka-Martko - Dyrektor Zespołu Szkół - wiedza o społeczeństwie
Rafał Zachwieja - wicedyrektor - matematyka
Banowski Tadeusz – wiedza o kulturze i przedmioty zawodowe, wychowawca w internacie
Bartkowski Bartłomiej - historia i wychowanie fizyczne
Bączek Aleksandra - matematyka
Błaszkiewicz Eugeniusz - przyg. do prowadzenia poj. samochodowych
Borowska Katarzyna - j. angielski
Deja Elżbieta - j. angielski
Deja Marcin – historia i wiedza o społeczeństwie, przysposobienie obronne
Dembek Anna - religia
Dreszler Aleksandra – historia i wiedza o społeczeństwie
Dreszler Dorota - wychowanie fizyczne
Dziekońska Alina - chemia
Faltynowska Anna - kierownik szkolenia praktycznego
Fass Ewa – pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
Główczewska Joanna - nauczyciel bibliotekarz, wiedza o społeczeństwie
Gołdon Małgorzata - przedmioty informatyczne
Gosik - Suchocka Anetta - fizyka, fizyka i astronomia
Grabowska Barbara - j. polski
Grabowska Joanna - podstawy przedsiębiorczości
Haska Justyna - biologia
Jabłońska Anetta - podstawy przedsiębiorczości
Karczewska - Petka Astryda - j. angielski
Kardela Joanna - j. niemiecki
Kopiczyńska Alina - historia
Kotkowska Aleksandra - wychowawca w internacie
Kotłowska Katarzyna - j. angielski
Kozłowska Edyta - geografia
Kremska Mariola - matematyka
Ks. Maciejko Jakub - religia
Lewandowska Jadwiga – przysposobienie obronne
Luftmann Joanna - technologia żywienia
Maciejewska Bożena – zajęcia rewalidacyjne
Markuszewski Dariusz - religia
Neumann Mariusz – wychowanie fizyczne
Oelberg Renata - wychowawca w internacie
Orłowska Paulina - biologia
Orzeł Mariusz - j. angielski
Osmańska Aleksandra - j. angielski
Paczkowska Lucyna - j. francuski
Paczkowski Wojciech - przedmioty informatyczne
Patalon Mariola - matematyka
Pełka-Ręczkowska Lucyna - j. niemiecki
Piątkowska Katarzyna - matematyka
Piotrowska Ewa - doradztwo zawodowe
Psiuk-Dąbrowska Krystyna - przedmioty informatyczne i zawodowe
Resicka Anna - matematyka
Rogowska Irena - j. polski
Różycki Andrzej - j. niemiecki
Rutkowska Aleksandra - j. niemiecki
Rymer Marlena - wychowanie fizyczne
Siemianowski Bogdan - geografia
Skuzjus Jan - przedmioty zawodowe
Szarek Bożena - j. polski
Szcześniak Elżbieta - j. polski
Światkowski Zbigniew - j. angielski
Tessmer Magdalena - pedagog szkolny, socjologia
Trzcińska Barbara - wychowanie fizyczne
Urbański Marian – fizyka i przedmioty mechaniczne
Wądołowska Alicja - j. polski, nauczyciel bibliotekarz
Wądołowski Andrzej – fizyka i przedmioty mechaniczne
Witkowska Magda - religia
Wodara Mirosław – przedmioty ekonomiczne
Wysocki Remigiusz - nauczyciel bibliotekarz
Zielińska Beata - j. polski
Żurawski Krzysztof - wychowanie fizyczne
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Dariusz Zieliński |
Odpowiada: | Dariusz Zieliński |
Wytworzył: | Dariusz Zieliński |
Data ostatniej zmiany: | 2012-10-16 13:37:26 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 5325 |