Archwium - Kadra
Wykaz nauczycieli zatrudnionych w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H.Sucharskiego w Przasnyszu
Adamkowska Dorota - przedmioty zawodowe logistyczne
Bąkowska Małgorzata - język niemiecki, język polski
Brocki Andrzej - przepisy ruchu drogowego, wychowawca internatu
Brykała Bogusław - religia, historia, prawo
Chachulska Bogumiła - matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika
Cichocki Mariusz - wychowanie fizyczne
Ciesielska-Lipka Joanna - język angielski, informatyka
Cołosiński Grzegorz - wychowanie fizyczne, historia, historia i społeczeństwo
Dawidziuk Agnieszka - pedagog szkolny, wychowawca internatu, zawodowe przedmioty gastronomiczne
Dawidziuk Jarosław - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne
Długokęcka Barbara - język polski
Dołęga Irena - przedmioty zawodowe gastronomiczne, biologia
Domańska Anna - przedmioty zawodowe ekonomiczne, fizyka, informatyka
Dortan Izabela - wychowawca internatu
From Zenon - przedmioty zawodowe mechaniczne
Gołębiewski Błażej - przedmioty zawodowe mechaniczne
Gołębiowska Ewelina - przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka
Głażewska Beata - pedagog szkolny
Goś-Góralczyk Katarzyna - przedmioty zawodowe gastronomiczne, oligofrenopedagogika, przedmioty zawodowe logistyczne
Grabowska Sylwia - język rosyjski
Janowska Zofia - przedmioty zawodowe gastronomiczne
Jasiński Sławomir - nauka prowadzenia ciągników, przedmioty zawodowe mechaniczne
Jaworska Justyna - język polski, oligofrenopedagogika
Jaworska-Olsztyn Małgorzata - język angielski, przedmioty zawodowe informatyczne, przedmioty zawodowe reklamowe, przedmioty zawodowe mechaniczne, informatyka
Kamińska Anna - przedmioty zawodowe logistyczne
Kapszukiewicz Katarzyna - język angielski
Karwacka Grażyna - język niemiecki, informatyka
Kasuła Beata - język polski
Kosman Marcin - historia, wiedza o społeczeństwie
Kosman Renata - matematyka
Kozłowski Piotr - informatyka
Królicki Mirosław - informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne
Krynicki Tomasz - wychowanie fizyczne
Lutkowski Kazimierz - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe mechaniczne, wiedza o społeczeństwie
Łada Marta - język niemiecki, oligofrenopedagogika
Łyszkowska Małgorzata - geografia, przedmioty zawodowe rolnicze
Maćkowski Marek - wychowanie fizyczne
Majewska Małgorzata - język polski
Majewski Jan - religia
Miecznikowski Krzysztof - plastyka, wychowawca internatu
Milewska Urszula - fizyka, chemia
Mocek Michał - biblioteka
Morawska Magdalena - język polski
Niksiński Jacek - przedmioty zawodowe mechaniczne
Nowak Jolanta - wychowanie fizyczne
Nowotka Arkadiusz - wychowawca internatu
Olbryś Agnieszka - przedmioty zawodowe gastronomiczne, chemia
Paczesna Urszula - matematyka, fizyka, przedmioty zawodowe mechaniczne
Paczesny Mariusz - przedmioty zawodowe informatyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne, przedmioty zawodowe reklamowe, matematyka, informatyka
Pietrzak Wojciech - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne
Pięta Jacek - wiedza o społeczeństwie, historia, historia i społeczeństwo
Prekiel Magdalena - język angielski, przedmioty zawodowe gastronomiczne
Przybysz Ryszarda - bezpieczeństwo i higiena pracy, edukacja dla bezpieczeństwa
Pszczółkowska Grażyna - religia
Pszczółkowski Dariusz - przedmioty zawodowe rolnicze
Rutkowska-Rock Agnieszka -przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe logistyczne
Rykowski Sławomir - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne
Sadowska Monika - język niemiecki, język angielski
Sitarska Agnieszka - bezpieczeństwo i higiena pracy, informatyka, geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Skolimowska Anna - wychowawca internatu
Skowrońska Joanna - języka angielski
Słomińska Wioletta - matematyka
Socha Dorota - język polski, język angielski
Sosnowska Grażyna - przedmioty zawodowe gastronomiczne, podstawy przedsiębiorczości
Szczepkowski Grzegorz - przedmioty zawodowe informatyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne, przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe reklamowe, informatyka
Szczepkowski Paweł - przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe rolnicze, przedmioty zawodowe logistyczne
Szmalc Dorota - matematyka
Ślubowski Jacek - przedmioty zawodowe rolnicze, przedmioty zawodowe mechaniczne
Śniadowska-Jelińska Jolanta - biologia, przedmioty zawodowe rolnicze
Tomaszewska-Wróbel Marta - religia
Ulatowski Tomasz - przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe logistyczne
Valentić-Szukała Agnieszka - język niemiecki, język angielski
Wenda Grzegorz - przedmioty zawodowe mechaniczne
Witkowska Małgorzata - język rosyjski
Wojciechowska Anna - język angielski, przedmioty zawodowe gastronomiczne
Wolińska Aneta - przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe logistyczne, podstawy przedsiębiorczości
Wójcik Mariola - wychowawca internatu
Wójcik Tomasz - język angielski
Wyrzykowski Michał - wychowanie fizyczne
Zawieska Elżbieta - biologia, przedmioty zawodowe rolnicze
Zawiślińska Agnieszka - przedmioty zawodowe gastronomiczne, matematyka
Żmijewski Tomasz - przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Andrzej Brocki |
Odpowiada: | Andrzej Brocki |
Wytworzył: | Małgorzata Jaworska-Olsztyn |
Data ostatniej zmiany: | 2021-12-01 08:38:25 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 2290 |