Biuletyn Informacji Publicznej
ZESPÓŁ SZKÓŁ POWIATOWYCH IM MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W PRZASNYSZU
drukuj

Kadra

Wykaz nauczycieli zatrudnionych w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H.Sucharskiego w Przasnyszu

Adamczyk Alicja - informatyka

Adamkowska Dorota - przedmioty zawodowe logistyczne

Bąkowska Małgorzata   - język niemiecki, język polski

Benbenko Anna - religia, historia, historia i teraźniejszość

Bober Anna - pedagog specjalny

Brykała Bogusław   - religia, historia, prawo

Brzozowa Anna - informatyka, matematyka

Chachulska Bogumiła   - matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika

Choszczewska Anna - psycholog

Cichocki Mariusz   - wychowanie fizyczne, wychowawca internatu

Ciesielska-Lipka Joanna   - język angielski, informatyka

Cołosiński Grzegorz   - wychowanie fizyczne, historia, historia i społeczeństwo

Ćwiek Bogdan - wychowanie fizyczne

Dawidziuk Agnieszka   - pedagog szkolny, wychowawca internatu

Dawidziuk Jarosław   - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne

Dębek Agnieszka - religia

Długokęcka Barbara   - język polski

Dołęga Irena   - przedmioty zawodowe gastronomiczne, biologia

Domańska Anna   - fizyka, informatyka

Dortan Izabela - wychowawca internatu

Filipczak Wojciech - przedmioty zawodowe lotnicze

From Zenon - przedmioty zawodowe mechaniczne

Głażewska Beata - pedagog szkolny

Głodkowska Monika - język polski, język rosyjski

Gołębiowska Ewelina - informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne

Gołębiewski Błażej - przedmioty zawodowe mechaniczne

Goś-Góralczyk Katarzyna   - przedmioty zawodowe gastronomiczne, oligofrenopedagogika, przedmioty zawodowe logistyczne

Gregorczyk Beata - religia

Janowska Zofia   - przedmioty zawodowe gastronomiczne

Jasiński Sławomir   - nauka prowadzenia ciągników, przedmioty zawodowe mechaniczne

Jaworska Justyna   - język polski, oligofrenopedagogika

Jaworska-Olsztyn Małgorzata   - język angielski, przedmioty zawodowe informatyczne, przedmioty zawodowe reklamowe, przedmioty zawodowe mechaniczne, informatyka

Jędryszczak Ewa - język polski

Kamińska Anna - przedmioty zawodowe logistyczne

Karwacka Grażyna   - język niemiecki, informatyka

Kasuła Beata   - język polski

Kasuła Konrad - przedmioty zawodowe mechaniczne

Kołakowski Mateusz Jan - historia, historia i teraźniejszość

Kosman Marcin Jerzy   - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość

Kosman Renata   - matematyka

Kralkowska Barbara - kosmetyka z elementami wizażu

Królicki Mirosław   - informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne

Krynicki Tomasz   - wychowanie fizyczne

Leszczyńska Agnieszka - język angielski

Leszczyńska Aleksandra - język niemiecki

Lutkowski Kazimierz   - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe mechaniczne, wiedza o społeczeństwie

Łada Marta   - język niemiecki, oligofrenopedagogika

Łapińska Alicja - religia

Łyszkowska Małgorzata   - geografia, przedmioty zawodowe rolnicze

Majewska Małgorzata   - język polski

Makowska Paulina - wychowanie fizyczne, rewalidacja

Michalski Arkadiusz   - przygotowanie wojskowe, wiedza o służbach mundurowych

Miecznikowski Krzysztof - plastyka, wychowawca internatu

Milewska Urszula - fizyka, chemia

Mocek Michał   - biblioteka

Morawska Magdalena - język polski

Nowak Jolanta   - wychowanie fizyczne

Nowotka Arkadiusz   - wychowawca internatu

Olbryś Agnieszka   - przedmioty zawodowe gastronomiczne, chemia

Olkowska Ewa - fizyka, geografia

Orzoł Ewelina - wychowawca świetlicy

Paczesna Urszula   - matematyka, fizyka, przedmioty zawodowe mechaniczne

Paczesny Mariusz   - przedmioty zawodowe informatyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne, przedmioty zawodowe reklamowe, matematyka, informatyka

Pietrzak Wojciech   - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne

Pięta Jacek   - wiedza o społeczeństwie, historia, historia i społeczeństwo

Płosiński Włodzimierz - przedmioty zawodowe mechaniczne

Prekiel Magdalena   - język angielski, przedmioty zawodowe gastronomiczne

Przybysz Ryszarda   - bezpieczeństwo i higiena pracy, edukacja dla bezpieczeństwa

Pszczółkowska Grażyna  - religia

Pszczółkowski Dariusz   - przedmioty zawodowe rolnicze, przedmioty zawodowe mechaniczne

Rabel Elżbieta - przedmioty zawodowe rolnicze

Rutkowska-Rock Agnieszka   -przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe logistyczne

Rykowski Sławomir   - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne

Sadowska Monika   - język niemiecki, język angielski

Sitarska Agnieszka - bezpieczeństwo i higiena pracy, informatyka, geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

Skolimowska Anna - wychowawca internatu

Skowrońska Joanna - języka angielski

Słomińska Wioletta   - matematyka

Socha Dorota   - język polski, język angielski

Sosnowska Grażyna   - przedmioty zawodowe gastronomiczne, podstawy przedsiębiorczości

Staśkiewicz Adam   - przedmioty zawodowe mechaniczne

Staśkiewicz Magdalena   - wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika

Stępień Patryk - przedmioty zawodowe mechaniczne

Szczepkowski Grzegorz   - przedmioty zawodowe informatyczne, przedmioty zawodowe mechaniczne, przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe reklamowe, informatyka

Szczepkowski Paweł   - przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe rolnicze, przedmioty zawodowe logistyczne

Szmalc Dorota - matematyka

Ślubowski Jacek   - przedmioty zawodowe rolnicze, przedmioty zawodowe mechaniczne

Śniadowska-Jelińska Jolanta   - biologia, przedmioty zawodowe rolnicze

Tadra Anna - przedmioty zawodowe rolnicze, chemia

Tadrzak Zbigniew - przedmioty zawodowe mechaniczne

Tomaszewska Anita - język angielski

Tomaszewska Wróbel Marta   - religia, geografia

Ulatowski Tomasz   - przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe logistyczne

Valentić-Szukała Agnieszka   - język niemiecki, język angielski

Walczewska Anna - historia,historia i teraźniejszość

Witkowska Małgorzata   - język rosyjski, doradztwo zawodowe

Wojciechowska Anna   - język angielski, przedmioty zawodowe gastronomiczne

Wolińska Aneta   - przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe logistyczne

Wójcik Mariola   - wychowawca internatu

Wójcik Tomasz   - język angielski

Wróbel Robert   - przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Wyrzykowski Michał   - wychowanie fizyczne, wychowawca internatu

Załeska Lucyna - fizyka

Zalewska Sylwia   - język rosyjski

Zawieska Elżbieta   - biologia, przedmioty zawodowe rolnicze

Zawiślińska Agnieszka   - przedmioty zawodowe gastronomiczne, matematyka

Zduniak Anna - przedmioty zawodowe rolnicze

Osoby odpowiedzialne

Autor:Paweł Stanisław Szczepkowski
Odpowiada:Paweł Stanisław Szczepkowski
Wytworzył:Małgorzata Jaworska-Olsztyn
Data ostatniej zmiany:2023-10-19 09:46:15

Archiwum

Data Autor
2023-10-19 09:43 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2023-10-19 09:26 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2023-08-29 20:19 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2022-10-21 14:15 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2022-09-05 12:38 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2022-08-26 13:27 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2022-08-26 13:23 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2021-12-01 08:39 Paweł Stanisław Szczepkowski zobacz
2021-12-01 08:38 Andrzej Brocki zobacz
2021-10-27 08:44 Andrzej Brocki zobacz
2021-10-05 12:18 Andrzej Brocki zobacz
2021-05-27 08:24 Andrzej Brocki zobacz
2021-04-29 09:55 Małgorzata Jaworska-Olsztyn zobacz
2021-04-15 12:43 Małgorzata Jaworska-Olsztyn zobacz
2021-04-15 10:38 Małgorzata Jaworska-Olsztyn zobacz
2021-04-15 10:34 Małgorzata Jaworska-Olsztyn zobacz
2021-04-13 14:03 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2340