Przypomnij hasło
Biuletyn Informacji Publicznej
Publiczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Myszkowie
drukuj

Instrukcja korzystania z BIP

INSTRUKCJA OBSŁUGI BIP


Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) to publikator teleinformatyczny służący powszechnemu udostępnianiu informacji publicznej, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci Internet.


Menu przedmiotowe (lewa strona ekranu) - wykaz grup tematycznych, w które są zestawione informacje publiczne udostępnione w BIP. Menu jest podzielone na działy, na które składają się kolejne pozycje. Prowadzą one bezpośrednio do treści podstrony biuletynu lub też do kolejnego podmenu zawierającego informacje związane tematycznie z wybranym działem. Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie należy kliknąć na wybranej pozycji menu.


Moduł wyszukujący - Biuletyn Informacji Publicznej wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji, która jest narzędziem umożliwiającym znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach Biuletynu. Pole wyszukiwarki znajduje się w lewej, dolnej części ekranu. Aby skorzystać z wyszukiwarki BIP należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk „Szukaj”, po czym wyświetli się lista znalezionych dokumentów, zawierających poszukiwane słowo lub wyrażenie.


Logo - odnośnik strony głównej BIP (lewa górna strona witryny).


Redakcja - wszystkie umieszczone informacje zawierają dane określające tożsamość osoby, która wprowadziła informację do Biuletynu Informacji Publicznej.

Osoby odpowiedzialne

Autor:Robert Pawlik
Odpowiada:Robert Pawlik
Wytworzył:Robert Pawlik
Data ostatniej zmiany:2012-11-22 10:16:20

Archiwum

Data Autor
2012-11-22 10:13 Robert Pawlik zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 759