drukuj
Kadra
DYREKTOR |
mgr Bogusława Kołsut |
WICEDYREKTOR |
mgr Joanna Czarnecka |
PEDAGOG SZKOLNY |
mgr Agnieszka Bomba |
PEDAGOG SPECJALNY |
mgr Ewa Zając |
PSYCHOLOG |
mgr Szymon Mitak |
DORADCA ZAWODOWY |
mgr Lucyna Smela- Mucha |
LOGOPEDIA |
mgr Beata Jędrak |
mgr Joanna Stepkiewicz- Sierszeń |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA |
Renata Gołębiowska- klasa 1a |
mgr Małgorzata Sobecka- Szewczyk- 1b |
mgr Lucyna Smela- Mucha- klasa 2a |
mgr Beata Jędrak- klasa 2b |
mgr Marta Karpińska - klasa 3a |
mgr Lidia Lisek- klasa 3b |
JĘZYK POLSKI |
mgr Elżbieta Płonka- Cichowska |
mgr Joanna Stepkiewicz- Sierszeń |
JĘZYK ANGIELSKI |
mgr Agnieszka Banaś |
mgr Urszula Knychas |
mgr Agata Wolak |
JĘZYK NIEMIECKI |
mgr Agata Wolak |
MATEMATYKA |
mgr Elżbieta Gustowska |
mgr Katarzyna Lach - Wołoszyn |
HISTORIA |
mgr Joanna Czarnecka |
mgr Grzegorz Łojowski |
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE |
mgr Joanna Czarnecka |
INFORMATYKA |
mgr Daniel Garbacz |
mgr Joanna Rejnowska |
PLASTYKA |
mgr Agnieszka Banaś |
mgr Joanna Czarnecka |
TECHNIKA |
mgr Joanna Rejnowska |
BIOLOGIA, PRZYRODA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA |
mgr Magdalena Masłowska - Wójtowicz |
CHEMIA |
mgr Joanna Rejnowska |
FIZYKA |
mgr Katarzyna Lach - Wołoszyn |
GEOGRAFIA |
mgr Grzegorz Łojowski |
MUZYKA |
Jacek Chwedeczko |
WYCHOWANIE FIZYCZNE |
mgr Bogusława Kołsut |
mgr Grzegorz Obodiak |
mgr Daniel Garbacz |
RELIGIA |
ks. Adam Grenz |
ks. Wojciech Kubisiak |
ks. Marek Mekwiński |
NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA UCZNIA |
mgr Ewa Bafia |
mgr Kamila Bekus |
mgr Anna Obrzud |
mgr Ilona Węglewska |
mgr Katarzyna Orłowska |
mgr Ewa Zając |
BIBLIOTEKARZ |
mgr Urszula Knychas |
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY |
mgr Krystyna Glinkowska |
mgr Beata Jędrak |
mgr Grzegorz Łojowski |
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz |
mgr Marta Karpińska |
mgr Ilona Węglewska |
mgr Anna Obrzud |
mgr Katarzyna Orłowska |
mgr Małgorzata Sobecka- Szewczyk |
Kinga Zając |
WYCHOWAWCY |
Renata Gołębiowska- klasa 1a |
mgr Małgorzata Sobecka- Szewczyk- klasa 1b |
mgr Lucyna Smela- Mucha- klasa 2a |
mgr Beata Jędrak- klasa 2b |
mgr Marta Karpińska- klasa 3a |
mgr Lidia Lisek- klasa 3b |
mgr Agnieszka Banaś - klasa 4a |
mgr Magdalena Masłowska- Wójtowicz- klasa 4b |
mgr Joanna Stepkiewicz- Sierszeń- klasa 5a |
mgr Elżbieta Gustowska- klasa 5b |
mgr Grzegorz Obodiak- klasa 6a |
mgr Grzegorz Łojowski- klasa 6b |
mgr Agata Wolak- klasa 7a |
mgr Katarzyna Lach- Wołoszyn- klasa 7b |
mgr Elżbieta Płonka - Cichowska- klasa 8a |
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Administrator |
Odpowiada: | Administrator |
Wytworzył: | Administrator |
Data ostatniej zmiany: | 2023-09-06 12:45:25 |
Archiwum
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 1069 |