drukuj

Kadra

 

          Kadra Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie

Kadra pedagogiczna:                        

  • Wojciech Adamczyk                 - przedmioty informatyczne
  • Anna Andrzejewska                  - matematyka
  • Dariusz Antecki                        - fizyka, geografia
  • Zbigniew Barcz                         - religia
  • Katarzyna Bartczak-Paszak       - język angielski
  • Jadwiga Bartosik                       - matematyka
  • Elżbieta Bielawska                    - przedmioty ekonomiczne
  • Renata Burdzińska                     - przedmioty ekonomiczne
  • Renata Czarkowska                   - chemia, matematyka
  • Adrianna Czarnecka-Przerwa    - geografia
  • Katarzyna Fijałkowska              - język polski
  • Emilia Gemziak-Ryske              - bibliotekarz, język polski
  • Danuta Giersz-Kaszuba             - język angielski
  • Emilia Gołębiowska-Kulik        - język polski, wiedza o kulturze
  • Irena Gurbała                             - biologia
  • Małgorzata Góralska                 - przedmioty gastronomiczne
  • Jolanta Janiak                            - przedmioty ekonomiczne
  • Alojzy Kaczmarczyk                - wychowanie fizyczne
  • Krzysztof Król                          - wychowanie fizyczne
  • Katarzyna Kamedulska            - język francuski, wychowawca świetlicy
  • Krzysztof Kurlapski                 - język niemiecki
  • Monika Dryjańska                   - wychowanie fizyczne
  • Mariusz Kubiak                       - wychowanie do życia w rodzinie
  • Otylia Lipińska                        - historia, przysposobienie obronne
  • Olimpia Łączkowska               - język polski
  • Ewa Malec                               - historia, wiedza o społeczeństwie
  • Elżbieta Antczak                         - religia
  • Anna Nalewska-Jarmuż           - pedagog, matematyka
  • Anna Nowakowska                  - przedmioty ekonomiczne
  • Jolanta Staszak                         - biologia
  • Monika Walczak                      - język angielski
  • Jacek Żerkowski                      - przedmioty informatyczne
  • Anna Ciesielska                       - język angielski
  • Katarzyna Czarnecka               - biologia
  • Małgorzata Kantanista             - język polski
  • Jolanta Klonowska                   - historia
  • Edyta Steckiewicz                    - przedmioty gastronomiczne

 

  Pracownicy administracyjno-obsługowi:

  • Aleksander Albert
  • Elżbieta Bielawska
  • Szymon Stankiewicz
  • Maria Śniegowska
  • Maria Walczak
  • Barbara Brochocka
  • Mariusz Chęciński
  • Bożena Dryjańska
  • Helena Dunaj
  • Halina Kałużna
  • Beata Prętkowska
  • Anna Rolewicz
  • Aleksandra Szkudlarek

 

 

Osoby odpowiedzialne

Autor: -
Odpowiada:Aleksander Albert
Wytworzył:Aleksander Albert
Data ostatniej zmiany:2018-07-12 09:51:45

Archiwum

Data Autor
2018-03-27 08:41 - zobacz
2014-11-03 15:48 Aleksander Albert zobacz
2014-10-24 14:10 Aleksander Albert zobacz
2014-10-24 14:05 Aleksander Albert zobacz
2014-10-22 16:19 Aleksander Albert zobacz
2014-10-22 16:15 Aleksander Albert zobacz
2013-11-27 16:25 Aleksander Albert zobacz
2013-11-27 16:21 Aleksander Albert zobacz
2013-11-27 16:21 Aleksander Albert zobacz
2013-11-27 16:20 Aleksander Albert zobacz
2013-11-27 16:19 Aleksander Albert zobacz
2013-11-21 12:29 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2381