Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie
drukuj

Rada Pedagogiczna

Rok Szkolny 2022/2023

Mirosława Turczyn - dyrektor szkoły, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczństwie;


Hanna Izmajłowicz - oddział przedszkolny, zajęcia korekcyjno -kompensacyjne;

Lidia Seweryn - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienie, wychowawca klasy II;

Żaneta Strzelecka - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, logopeda, zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienie, wychowawca klasy I;

Anna Szczepanik - nauczyciel wspomagający, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego, rewalidacja, język polski, wychowawca klasy V;

Ewa Pietraszewska - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienie, wychowawca klasy III;

Olga Grudzińska-Kamiennik - język angielski, kompensacja po edukacji zdalnej, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego;

Ewelina Krawczuk - przyroda, geografia, biologia, chemia, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienie, wychowawca klasy VI;

Magdalena Bińczyk - matematyka, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienie, wychowawca klasy VII;

Magdalena Bonat - język polski, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego;

Marzanna Jarkiewicz - religia, świetlica szkolna ;

Danuta Rosiak - wychowanie fizyczne, świetlica szkolna, zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej;

Krystyna Filonowicz - Kuszmar - muzyka, plastyka; zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki;

Marta Perzyńska -  historia, zajęcia rewalidacyjne;

Ewa Połońska -  język niemiecki, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne;

Marta Korotusz -  nauczyciel bibliotekarz;

Daniel Wers - fizyka, technika, edukacja informatyczna, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, świetlica szkolna, robotyka i programowanie;

Joanna Sawicka - nauczyciel świetlicy, wychowawca klasy VIII;

Kamil Wiśniewski - nauczyciel świetlicy, wychowanie fizyczne KL4 oraz KL6 i KL7, szachy, wychowawca klasy IV;

Anita Zalewska-Prylewska - pedagog, pedagog specjalny; 

Aleksandra Dębkowska - psycholog; 

Eliza Wróblewska-Hencel - doradztwo zawodowe.

Osoby odpowiedzialne

Autor:Daniel Wers
Odpowiada:Daniel Wers
Wytworzył:Daniel Wers
Data ostatniej zmiany:2022-10-27 21:14:34

Archiwum

Data Autor
2022-03-30 13:28 Daniel Wers zobacz
2019-06-10 11:22 Daniel Wers zobacz
2019-01-06 22:13 Daniel Wers zobacz
2019-01-06 22:12 Daniel Wers zobacz
2017-05-10 07:19 Daniel Wers zobacz
2017-05-02 07:03 Daniel Wers zobacz
2017-02-01 00:52 Daniel Wers zobacz
2012-12-30 14:19 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 1386