Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie
drukuj

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2021-2022

 

Przewodniczący SU:  Daria Dęga - KL 8

Zastępca Przewodniczącego SU:   Amelia Kowalkowska - KL 8

Protokolant:  Pokorska Maja

Członek: Suwała Lena

Członek:  Łysko Nina

Członek:  Moczulska Gabriela

Członek:  Zięcik Zuzanna

Członek:  Karczewska Nikola

Członek:  Kopiecka Zuzanna

Poczet sztandarowy:  Dawid Skibiński, Amelia Durkalec, Monika Łopata

Opiekun SU:  Bonat Magdalena

 

Samorząd Uczniowski młodszy

Przewodniczący SU:  Igor Leissa KL III

Zastępca Przewodniczącego SU:  Marcel Wiliński KL I

Członek:  Agata Zelewska KL III oraz Julia Szymańska KL III

Opiekun SU młodszego:  Strzelecka Żaneta

Osoby odpowiedzialne

Autor:Daniel Wers
Odpowiada:Daniel Wers
Wytworzył:Daniel Wers
Data ostatniej zmiany:2022-03-30 13:45:43

Archiwum

Data Autor
2022-03-30 13:45 Daniel Wers zobacz
2019-01-06 22:25 Daniel Wers zobacz
2017-05-03 00:07 Daniel Wers zobacz
2017-05-02 07:09 Daniel Wers zobacz
2012-12-30 14:19 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 713