Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opolu Lubelskim
drukuj

Archwium - Ochrona Danych Osobowych

Ochrona Danych Osobowych

            Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opolu Lubelskim informuje, że  zgodnie z  rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119, s. 1):

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opolu Lubelskim, ul. Józefowska 105, 24-300 Opole Lubelskie.
  2. Celem przetwarzania danych osobowych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Opolu Lubelskim jest wykonywanie ustawowych zadań Powiatowego Lekarza Weterynarii.
  3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych.
  4. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  5. Zakres przetwarzanych danych osobowych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Opolu Lubelskim określają obowiązujące przepisy prawa.
  6. Administrator przetwarza dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f)  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) - przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią - w zakresie monitoringu wizyjnego na zewnątrz obiektów Administratora w obszarze jego działania.
  7. W Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Opolu Lubelskim nie jest dokonywane profilowanie danych osobowych.

Kontakt e-mail: opole.lubelskie.piw@wiw.lublin.pl

Osoby odpowiedzialne

Autor:Mariusz Zalewski
Odpowiada:Mariusz Zalewski
Wytworzył:Radosław Bartler
Data ostatniej zmiany:2018-05-30 13:19:08
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 554