Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opolu Lubelskim
drukuj

Archwium - DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opolu Lubelskim zobowiązuje się zapewnić dostępność  cyfrową swojej strony internetowej https://www.e-bip.org.pl/piw.opole.lubelskie/ zgodnie z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej https://www.e-bip.org.pl/piw.opole.lubelskie/.

Dane teleadresowe jednostki:

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Opolu Lubelskim

ul. Józefowska 105, 24-300 Opole Lubelskie

tel: 81 8272229

e-mail: opole.lubelskie.piw@wiw.lublin.pl

https://www.e-bip.org.pl/piw.opole.lubelskie/. 

Informacja o dostępności cyfrowej

Strona internetowa  https://www.e-bip.org.pl/piw.opole.lubelskie/.jest częściowo zgodna z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Aplikacje mobilne

Jednostka nie posiada aplikacji mobilnej.

Dostępność architektoniczna:

Wejście do budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Opolu Lubelskim  jest możliwe w godzinach pracy urzędu. Przy wejściu głównym do PIW  będzie zamontowany domofon  połączony z sekretariatem. W budynku nie ma recepcji. Na wyższe kondygnacje prowadzą schody. W budynku nie ma windy ani platformy przyschodowej.Dla osób na wózku brak jest dostępnej toalety.Brak wyznaczonych miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. Parking jest ogólnodostępny, nie występują problemy z zaparkowaniem samochodu.Nie ma przeciwskazań do wstępu na teren Inspektoratu z psem asystującym. Brak jest systemu  naprowadzającego osób niewidomych i słabowidzących. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. W urzędzie nie ma pętli indukcyjnych.                    W urzędzie nie ma wyznaczonej osoby do tłumaczenia języka migowego. Usługa tłumacza migowego będzie dostępna po wcześniejszym zgłoszeniu takiej usługi.

Przygotowanie oświadczenia w sprawie dostępności

Niniejsze oświadczenie sporządzono dnia: 23.09.2020 r.

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Wszelkie nieprawidłowości w zakresie zgodności oraz występowania o informacje      i treści należy zgłaszać koordynatorowi ds. dostępności Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Opolu Lubelskim.

Koordynator ds. dostępności Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Opolu Lubelskim

Agnieszka Kazanowska

Telefon: 81 8272229

e-mail: kazanowska.agnieszka@wiw.lublin.pl

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Mariusz Zalewski
Odpowiada:Mariusz Zalewski
Wytworzył:Radosław Bartler
Data ostatniej zmiany:2020-09-23 11:35:38
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 422