Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 24 im.Bohaterów Września 1939
drukuj

Zapytania ofertowe

zapytanie ofertowe - "Laboratorium przyszłości"

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Gogle VR 

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Wyposażenie - meble

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Audio-Video

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Robotyka

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Elektronika

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Narzędzia i materiały eksploatacyjne

 

zapytanie ofertowe - zakup laptopów

 

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofert dot.  Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Elektronika.


Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofert dot.  Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Gogle VR.

 

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofert dot.  Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Robotyka.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Narzędzia i materiały eksploatacyjne.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Audio-video.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Wyposażenie - meble.

 

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Katarzyna Kapica
Odpowiada:Katarzyna Kapica
Wytworzył:Katarzyna Kapica
Data ostatniej zmiany:2022-01-14 09:50:01

Archiwum

Data Autor
2022-01-13 12:16 Katarzyna Kapica zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 58