Przypomnij hasło
Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół nr 2
drukuj

Instrukcja korzystania z BIP

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) został utworzony zgodnie z wymogami ustawy o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198, z późn. zm.). oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U.z2007r.nr10poz.68).

Instrukcja dotyczy podmiotowej strony BIP, na której zamieszcza się i aktualizuje informacje, podlegające publikacji w BIP.

Za treści i aktualizację informacji zamieszczonych w serwisie BIP odpowiada kierownik jednostki organizacyjnej.  Wszelkie uwagi dotyczące BIP prosimy zgłaszać na adres redaktora BIP, podany na stronie startowej Biuletynu.

 

Uwaga,

Informacje publiczne, które nie zostały opublikowane w BIP są udostępniane na wniosek zainteresowanego. Zasady udostępniania informacji publicznej oraz zakres podlegający udostępnieniu określone są w ustawie o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198, z późn. zm.).

Biuletyn Informacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Rudzie Śląskiej zawiera dane dotyczące urzędu i zasad jego funkcjonowania.


Sposób korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej :

  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej znajduje się menu tematyczne służące do wyboru kategorii informacji.
  • kliknięcie na wybraną kategorię powoduje wyświetlenie aktualnych informacji należących do tej kategorii,
  • opcja SZUKAJ INFORMACJI umożliwia odszukanie wpisanej frazy - fragmentu wyrazu, całego wyrazu bądź części zdania - w całości publikowanej informacji,
  • po odszukaniu interesującego fragmentu wyświetlane jest zestawienie zawierające wykaz wszystkich pozycji wraz ze wskazaniem, gdzie należy szukać całości informacji.

 

Wszelkie  problemy można zgłaszać na adresy e-mail zamieszczone w pozycji PRZYJMOWANIE I ZAŁATWIANIE SPRAW


 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Lidia Sładkowska
Odpowiada:Lidia Sładkowska
Wytworzył:Tomasz Pacholski
Data ostatniej zmiany:2014-11-28 14:21:12

Archiwum

Data Autor
2014-11-28 14:20 Lidia Sładkowska zobacz
2014-11-28 14:19 Lidia Sładkowska zobacz
2014-11-28 14:13 Tomasz Pacholski zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 1052