Archwium - Kadra
W Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku zatrudnieni są nauczyciele, pedagodzy, psycholog, pracownicy administracji i obsługi. Zasady zatrudniania nauczycieli i innych pracowników regulują odrębne przepisy. Obowiązki nauczycieli określone są w Statucie.
Kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku w roku szkolnym 2020/21
mgr Monika Hatłas - p.o. Dyrektor - język hiszpański
mgr Agnieszka Kamińska - Wicedyrektor - język angielski
Zespół przedmiotowy nauczycieli: matematyka, informatyka, technika
Przewodnicząca zespołu: | Anna Breś |
Agnieszka Chrabąszcz | |
Małgorzata Kołodziejczyk | |
Iwona Margoła | |
Ewa Matuszkiewicz | |
Wioletta Smołecka | |
Barbara Wójtowicz |
Zespół przedmiotowy nauczycieli: język polski i biblioteka
Przewodnicząca zespołu: | Anita Krakowiak |
Alicja Dziedzic | |
Dorota Janacz | |
Dorota Kamińska | |
Iwona Marcinkowska – Sobótek | |
Marzena Pomykalska | |
Mariola Szutta |
Zespół przedmiotowy nauczycieli: historia, WOS, edukacja dla bezpieczeństwa, muzyka, plastyka i religia
Przewodnicząca zespołu: | Bogumiła Kilianek |
Katarzyna Borowska | |
Mariola Gałkowska | |
Ewelina Kwiatek | |
ks. Piotr Latoch | |
Małgorzata Piaszczyńska | |
Krzysztofa Stec | |
Urszula Witkowska | |
Joanna Żurek |
Zespół przedmiotowy nauczycieli: biologia, przyroda, geografia, fizyka, chemia
Przewodnicząca zespołu: | Żanetta Matwiejczuk |
Anna Dudzińska | |
Anna Wiślińska | |
Urszula Witkowska | |
Elżbieta Wójcik |
Zespół przedmiotowy nauczycieli: języki obce
Przewodnicząca zespołu: | Małgorzata Biskup |
Katarzyna Borowska | |
Dorota Gołoś | |
Barbara Pyzik –Łuba | |
Magdalena Maj | |
Anna Wiślińska |
Zespół przedmiotowy nauczycieli: wychowanie fizyczne
Przewodnicząca zespołu: | Agata Kurlej |
Paweł Biskup | |
Beata Kołosińska | |
Leszek Pomykalski | |
Edyta Szmyrgała |
Zespół przedmiotowy nauczycieli: edukacja wczesnoszkolna
Przewodnicząca zespołu: | Anna Serafin |
Maryla Bartnik | |
Barbara Bronisz | |
Martyna Kędzierska | |
Magdalena Kępa | |
Iwona Martys | |
Violetta Mileszczyk | |
Marzena Piłat | |
Anna Siewielec |
Zespół przedmiotowy nauczycieli: świetlica
Przewodnicząca zespołu: | Anna Bartnik |
Paweł Biskup | |
Agata Kurlej | |
Anatolii Lavryshyn | |
Leszek Pomykalski | |
Krzysztofa Stec | |
Edyta Szmyrgała | |
Anna Siewielec | |
Edyta Szmyrgała | |
Joanna Żurek |
Pedagog:
Edyta Buczaj
Psycholog:
Iwona Kuśmierz
Logopeda:
Małgorzata Kapuścińska
Socjoterapeuta:
Iwona Kuśmierz
Pracownicy administracji:
Grażyna Stańko - referent
Katarzyna Zasadniewska - referent, sekretarz szkoły
Pracownicy obsługi:
Ewa Czerebak - sprzątaczka
Daria Drewniak - sprzątaczka
Mariola Gryta - sprzątaczka
Ewa Krupka - sprzątaczka
Hanna Latos - sprzątaczka
Anna Miecznikowska - sprzataczka
Barbara Mazur - sprzątaczka
Zofia Niedbał - sprzątaczka
Barbara Niedziela - sprzątaczka
Regina Siebielec - sprzątaczka
Czesław Stańko - konserwator
Andrzej Szewczyk - konserwator
Elżbieta Szewczyk - sprzątaczka
Agnieszka Szostak - sprzątaczka
Andrzej Wiśniewski - dozorca
Eliza Wierzchowiak - sprzątaczka
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Agnieszka Kamińska |
Odpowiada: | Agnieszka Kamińska |
Wytworzył: | Agnieszka Kamińska |
Data ostatniej zmiany: | 2020-10-04 11:36:59 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 9078 |