Przypomnij hasło
Biuletyn Informacji Publicznej
Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
drukuj

Archwium - Dane adresowe

Pomorski Regionalny

Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

ul. Szara 32-33 (II piętro) ,80-116 Gdańsk

tel. +48 58 320 34 05

e-mail: prfpk@prfpk.pl  www.prfpk.pl

 

Fundusz pracuje od poniedziałku do piątku
w godzinach:

pon - czw - od 8:00 do 16:00

pt - od 7:00 do 15:00

 

Zarząd Spółki

Irena Wróblak - Prezes Zarządu

 

Biuro Organizacji i Kadr

 

Asystent Zarządu - Anna Michalczyk

tel. +48 58 320 34 05

e-mail: amichalczyk@prfpk.pl

  

Starszy specjalista

ds. administracyjno-organizacyjnych

Adrianna Jereczek

e-mail: ajereczek@prfpk.pl

 

Starszy specjalista

ds. kadrowych i finansowych

Agnieszka Wiraszko

e-mail: awiraszko@prfpk.pl

 

Dział finansów i sprawozdawczości

 

Prokurent

Dyrektor ds. finansowych - Piotr Nowak

e-mail: pnowak@prfpk.pl

 

Inspektor ds. windykacji - Agnieszka Ryszkowska

e-mail: aryszkowska@prfpk.pl

 

Kierownik ds. projektów - Joanna Frol

email: jfrol@prfpk.pl

 

Specjalista ds. projektów - Gabriela Aleksandrowicz

e-mail: galeksandrowicz@prfpk.pl

 

Pracownik ds. projektów - Julita Arendt-Kędziora

e-mail: jarendtkedziora@prfpk.pl

 

Dział Analizy Ryzyka i Sprzedaży

 

Specjalista ds. sprzedaży - Sebastian Klatt

e-mail: sklatt@prfpk.pl

 

Starszy anakityk ryzyka - Katarzyna Borzych

e-mail: kborzych@prfpk.pl

 

Starszy analityk ryzyka/obsługa wadiów i gwarancji

 Monika Płużyńska

e-mail: mkrysztofik@prfpk.pl

 

Anakityk ryzyka - Ewelina Sobek

e-mail: esobek@prfpk.pl

 

Pracownik ds. obsługi poręczeń wadialnych 

Alicja Głuchowska

e-mail: agluchowska@prfpk.pl

   

 

 

 

 

 

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Piotr Nowak
Odpowiada:Piotr Nowak
Wytworzył:Piotr Nowak
Data ostatniej zmiany:2022-03-03 13:12:22
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2827