drukuj

Dane adresowe

Pomorski Regionalny

Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

ul. Szara 32-33 (II piętro) ,80-116 Gdańsk
tel. +48 58 320 34 05
faks. +48 58 320 36 37

e-mail: prfpk@prfpk.pl

  www.prfpk.pl

  

 

Fundusz pracuje od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

 

Zarząd

Prezes Zarządu

Irena Wróblak

 

Sekretariat

Asystent Zarządu

Adrianna Jereczek

tel. +48 58 320 34 05

email: prfpk@prfpk.pl; ajereczek@prfpk.pl

 

Prokurent/specjalista ds. finansów

Piotr Nowak

tel. +48 58 320 34 05
e-mail: pnowak@prfpk.pl 

  

 

Zespół analityczno-sprzedażowy

  

Specjalista ds. obsługi klienta

Agnieszka Wiraszko

tel. + 48 58 320 34 05

email: awiraszko@prfpk.pl


Specjalista ds. sprzedaży

Sebastian Klatt

tel. +48 58 785 91 42

email: sklatt@prfpk.pl

 

Starszy analityk ryzyka

 Monika Płużyńska

tel. +48 320 34 05

email: mkrysztofik@prfpk.pl

 

Anakityk ryzyka

Katarzyna Borzych

tel. +48 25 320 34 05

email: kborzych@prfpk.pl


Pracownik ds. obsługi poręczeń wadialnych 

Alicja Głuchowska

tel. +48 58 320 34 05

email: agluchowska@prfpk.pl

   

Projekt JEREMIE 

 

Specjalista ds. projektu JEREMIE

Ewa kusz

tel. + 48 58 320 34 05

email: ekusz@prfpk.pl

 

Dział windykacji 

 

Inspektor ds. windykacji

 Agnieszka Ryszkowska

tel. +48 58 320 34 05

email: aryszkowska@prfpk.pl


Inspektor ds. windykacji

 Gabriela Aleksandrowicz

tel. +48 58 320 34 05

email: galeksandrowicz@prfpk.pl

 

Powiatowe Centra Informacyjne   

 

BYTÓW

ul. Podzamcze 34

 kom. 609 818 301

 

KARTUZY

ul. Gdańska 32

tel. 58 681 06 29

kom. 609 813 182

 

TCZEW

ul. Obrońców Westerplatte 3, pok.12

tel. 58 562 34 68

kom. 607 927 167

 

WEJHEROWO

ul. 3 Maja 3, lok.2

tel. 58 572 20 05

kom. 607 377 767

Osoby odpowiedzialne

Autor:Piotr Nowak
Odpowiada:Piotr Nowak
Wytworzył:Piotr Nowak
Data ostatniej zmiany:2017-09-12 11:05:16

Archiwum

Data Autor
2017-09-12 11:03 Piotr Nowak zobacz
2016-12-09 13:18 Piotr Nowak zobacz
2016-06-23 10:35 Piotr Nowak zobacz
2016-06-21 09:25 Piotr Nowak zobacz
2015-03-31 13:59 Piotr Nowak zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 690