drukuj

Dane adresowe

Pomorski Regionalny

Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

ul. Szara 32-33 (II piętro) ,80-116 Gdańsk
tel. +48 58 320 34 05
faks. +48 58 320 36 37

e-mail: prfpk@prfpk.pl

  www.prfpk.pl

 

Fundusz pracuje od poniedziałku do piątku
w godzinach:

pon - czw - od 8:00 do 16:00

pt - od 7:00 do 15:00

 

Zarząd

Prezes Zarządu

Irena Wróblak

 

Sekretariat

Asystent Zarządu

Anna Michalczyk

tel. +48 58 320 34 05

email: prfpk@prfpk.pl; amichalczyk@prfpk.pl

 

Prokurent/specjalista ds. finansów

Piotr Nowak

tel. +48 58 320 34 05
e-mail: pnowak@prfpk.pl 

  

 

Zespół analityczno-sprzedażowy

  

Specjalista ds. obsługi klienta

Adrianna Jereczek

tel. + 48 58 320 34 05

email: ajereczek@prfpk.pl

 

Pracownik ds. obsługi klienta

Magdalena Skoczeń

tel. + 48 58 320 34 05

email: mskoczen@prfpk.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży

Sebastian Klatt

tel. +48 58 320 34 05

email: sklatt@prfpk.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży

Andrzej Rzeźnikowski

tel. +48 58 320 34 05

email: arzeznikowski@prfpk.pl

 

Starszy analityk ryzyka

 Monika Płużyńska

tel. +48 58 320 34 05

email: mkrysztofik@prfpk.pl

 

Starszy Anakityk ryzyka

Katarzyna Borzych

tel. +48 58 320 34 05

email: kborzych@prfpk.pl

 

Anakityk ryzyka

Ewelina Sobek

tel. +48 58 320 34 05

email: esobek@prfpk.pl

 

Pracownik ds. obsługi poręczeń wadialnych 

Alicja Głuchowska

tel. +48 58 320 34 05

email: agluchowska@prfpk.pl

   

Projekty 

 

Kierownik ds. projektów

Joanna Frol

tel. + 48 58 320 34 05

email: jfrol@prfpk.pl

 

Specjalista ds. projektu JEREMIE

Gabriela Aleksandrowicz

tel. + 48 58 320 34 05

email: galeksandrowicz@prfpk.pl

 

Pracownik ds. projektów

Julita Arendt-Kędziora

tel. + 48 58 320 34 05

email: jarendtkedziora@prfpk.pl

 

Dział windykacji 

Inspektor ds. windykacji

 Agnieszka Ryszkowska

tel. +48 58 320 34 05

email: aryszkowska@prfpk.pl

 

Powiatowe Centra Informacyjne   

 

BYTÓW

ul. Podzamcze 34

 kom. 609 818 301

 

KARTUZY

ul. Gdańska 32

tel. 58 681 06 29

 

TCZEW

ul. Obrońców Westerplatte 3, pok.12

tel. 58 562 34 68

 

WEJHEROWO

ul. 3 Maja 3, lok.2

tel. 58 572 20 05

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Piotr Nowak
Odpowiada:Piotr Nowak
Wytworzył:Piotr Nowak
Data ostatniej zmiany:2019-10-30 10:06:40

Archiwum

Data Autor
2019-10-30 10:05 Piotr Nowak zobacz
2019-08-19 10:20 Piotr Nowak zobacz
2019-08-19 10:18 Piotr Nowak zobacz
2017-09-12 11:05 Piotr Nowak zobacz
2017-09-12 11:03 Piotr Nowak zobacz
2016-12-09 13:18 Piotr Nowak zobacz
2016-06-23 10:35 Piotr Nowak zobacz
2016-06-21 09:25 Piotr Nowak zobacz
2015-03-31 13:59 Piotr Nowak zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 1588