Biuletyn Informacji Publicznej
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Wałczu
drukuj

Kadra

 DZIAŁ OSOBA tel. KONTAKT
Prezes Zarządu Mariusz Eysymontt 11 m.eysymontt@tbswalcz.pl
Sekretariat

Krystyna Kalwasińska

Aleksandra Kraśkiewicz

10

tbswalcz@tbswalcz.pl

a.kraśkiewicz@tbswalcz.pl

Główny Księgowy

Kierownik Pionu Organizacyjnego i Spraw Lokalnych

Agnieszka Kozakowska

Joanna Kamińska

12

a.kozakowska@tbswalcz.pl

j.kaminska@tbswalcz.pl

 

 

Księgowość-czynsze, windykacja, ewidencja zasobów

 

 

 

Danuta Wróbel

Kornelia Jarząbek

Ireneusz Karol

 

14

 

23

d.wrobel@tbswalcz.pl

k.jarzabek@tbswalcz.pl

 

i.karol@tbswalcz.pl

Ksiegowowść-rozliczanie wody

Hanna Rosińska

16

h.rosinska@tbswalcz.pl

Księgowość - Wspólnoty Mieszkaniowe Małgorzata Szulga 20 m.szulga@tbswalcz.pl
Księgowość - rachunkowość

Katarzyna Kogut

Teresa Chałupnik

Regina Chmielewska

 

13

 

21

 

22

 

k.kogut@tbswalcz.pl

 

t.chalupniktbswalcz.pl

 

r.chmielewskatbswalcz.pl

Księgowość - lokale użytkowe Agnieszka Łukawska-Mroczkowska 29 a.lukawska@tbswalcz.pl

Kierownik Pionu Technicznego Inwestycje, remonty i eksploatacja nieruchomości

 

 

Paweł Krenca

 

 

 

27

 

 

 

p.krenca@tbswalcz.pl

 

Zasoby komunalne

i własne

Zbigniew Felskowski

Grzegorz Paluszkiewicz

27

 

26

z.felskowski@tbswalcz.pl

 

g.paluszkiewicz@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe

Dawid Spyrzewski

Alicja Behrens

 

18

d.spyrzewski@tbswalcz.pl

a.behrens@tbswalcz.pl

 

Wspólnoty Mieszkaniowe

Józef Grzelak

Grażyna Kaczmarek

19

j.grzelak@tbswalcz.pl ,

g.kaczmarek@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe

 

Arnold Rosiński

Mateusz Witczyński

15

a.rosinski@tbswalcz.pl

m.witczynski@tbswalcz.pl

       

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Krystyna Kalwasińska
Odpowiada:Kalwasińska
Wytworzył:Kalwasińska
Data ostatniej zmiany:2023-01-23 13:57:42

Archiwum

Data Autor
2023-01-23 12:58 Krystyna Kalwasińska zobacz
2023-01-23 12:54 Krystyna Kalwasińska zobacz
2023-01-23 12:51 Krystyna Kalwasińska zobacz
2022-12-09 12:55 Krystyna Kalwasińska zobacz
2022-05-04 07:40 Krystyna Kalwasińska zobacz
2022-02-01 09:11 Krystyna Kalwasińska zobacz
2022-01-20 13:28 Krystyna Kalwasińska zobacz
2022-01-12 09:34 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-12-02 07:50 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-10-14 13:46 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-10-14 13:45 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-10-07 10:47 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-09-07 11:55 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-07-06 08:48 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-05-17 13:44 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-04-21 14:16 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-04-09 10:47 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:47 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:46 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:45 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:42 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:41 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:41 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:40 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-01 09:47 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-01 09:24 Kalwasińska zobacz
2021-03-31 15:08 Kalwasińska zobacz
2021-03-23 14:40 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2510