Biuletyn Informacji Publicznej
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Wałczu
drukuj

Kadra

 DZIAŁ OSOBA tel. KONTAKT
Prezes Zarządu Marek Pawłowski 11 509 584 369
Sekretariat Krystyna Kalwasińska 10 tbswalcz@tbswalcz.pl

Główny Księgowy

z-ca Głównego Księgowego

Agnieszka Kozakowska

Joanna Kamińska

12

a.kozakowska@tbswalcz.pl

j.kaminska@tbswalcz.pl

Księgowość-czynsze, windykacja

 

 

 

Krystyna Hertel

Kornelia Jarząbek

Teresa Chałupnik

 

14

 

21

k.hertel@tbswalcz.pl

k.jarzabek@tbswalcz.pl

 

t.chalupnik@tbswalcz.pl

Ksiegowowść-rozliczaczanie mediów

Hanna Kuczewska

16

h.kurczewska@tbswalcz.pl

Księgowość - Wspólnoty Mieszkaniowe Małgorzata Szulga 20 m.szulga@tbswalcz.pl
Księgowość - rachunkowość Katarzyna Kogut 13 k.kogut@tbswalcz.pl
Księgowość - rachunkowość Regina Chmielewska 22 r.chmielewska@tbswalcz.pl
Księgowość - lokale użytkowe Agnieszka Łukawska-Mroczkowska 29 a.lukawska@tbswalcz.pl

Kierownik Pionu Technicznego Inwestycje, remonty i eksploatacja nieruchomości,

 

Z-ca kierownika pionu technicznego Nadzory

Monika Rudnicka

 

 

Jan Gacki

23

 

 

27

m.rudnicka@tbswalcz.pl

 

j.gacki@tbswalcz.pl

tel. 509 584 310

Zasoby komunalne i własne Ireneusz Karol 26 i.karol@tbswalcz.pl
Zasoby komunalne i własne Zbigniew Felskowski 27 z.felskowski@tbswalcz.pl
Wspólnoty Mieszkaniowe

Jerzy Florczak

Daniela Dudzicz

18

j.florczak@tbswalcz.pl

d.dudzicz@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe

Józef Grzelak

Grażyna Kaczmarek

19

j.grzelak@tbswalcz.pl ,

g.kaczmarek@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe

Alicja Starosta ,

Natalia Rzeczkowska

15 a.starosta@tbswalcz.pl n.rzeczkowska@tbswalcz.pl
       

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Krystyna Kalwasińska
Odpowiada:Kalwasińska
Wytworzył:Kalwasińska
Data ostatniej zmiany:2021-04-21 14:16:14

Archiwum

Data Autor
2021-04-09 10:47 Krystyna Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:47 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:46 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:45 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:42 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:41 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:41 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-02 07:40 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-01 09:47 Teresa Kalwasińska zobacz
2021-04-01 09:24 Kalwasińska zobacz
2021-03-31 15:08 Kalwasińska zobacz
2021-03-23 14:40 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 120